[Kamerzysta]robimyfilm.pl - filmowanie Bełchatów

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1086

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • łódzkie

robimyfilm.pl - filmowanie Bełchatów

Dlaczego my?

MY, ponieważ jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem z całym mnóstwem ciekawych pomysłów, elastyczni, co oznacza, że klient decyduje o efekcie końcowym swojego filmu. Jesteśmy otwarci i chętnie wcielimy w życie każdy nietypowy pomysł, przy tym myślimy nieszablonowo i przyszłościowo dlatego trzeba stwierdzić, iż jesteśmy o krok dalej jeśli chodzi o nowości z tej branży.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, jednocześnie wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, aby doskonalić swój warsztat i być perfekcjonistami w tej branży. Wyznajemy zasadę oryginalności, ponieważ każdy z Was jest inny, dlatego nasze reportaże wydobywają kwintesencje Waszych osobowości tworząc unikalny reportaż z najważniejszego wydarzenia w życiu. W natłoku zdarzeń można się zagubić, dlatego czuwamy, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół został uwieczniony.

MY, to nie tylko kamerzysta na wesele, filmowanie ślubu, robienie reklamy, czy fotografia ślubna - MY to również świetna atmosfera - pełna luzu i fajnej zabawy.

Chcesz się przekonać? To na co czekasz!? Te chwile przeminą, a MY zachowamy je dla Was zapakowane w  wyjątkowy film.


Oferta ślub i wesele

Film


Nasze filmy ślubne wydobywają kwintesencję Waszych osobowości tworząc unikalny reportaż video z najważniejszego wydarzenia w życiu.

Ponieważ atmosfera w dniu ślubu jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dbamy o to, aby nic nie zostało pominięte. Detale ślubne - ujęte z bliska, to idealne dopełnienie całości reportażu z tego wyjątkowego dnia.

Nawet najpiękniejsze chwile w naszym życiu, wyryte w pamięci z czasem bledną, tracą kształt i barwy. Nie skazujcie tych chwil na zapomnienie, zdjęcia - chociaż równie cenne, pozostają w bezruchu, film - uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil tak, że poczujemy Ich zapach. Pytanie. Czy warto? Warto!

"Wyznajemy zasadę oryginalności, ponieważ każdy z Was jest inny."

Fotografia

Nasza fotografia to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie!

Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Czujemy te obrazy tak, jakbyśmy tam byli. Skoro masz tylko jedną, niepowtarzalną chwile, to dlaczego jej nie uwiecznić magicznie?

Żyjemy tu i teraz, a skoro masz tyle odwagi, aby wejść w związek małżeński lub jakikolwiek inny związek, to na pewno odważysz się na nas!

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]