[Kamerzysta]kaszuby24.pl

Województwo: pomorskie
Miasto: Kaszuby
k. Puck, Kosakowo, Władysławowo, Jastarnia, Hel
Kod pocztowy: 22-330
Adres: ---
Telefon: 58 380 04 15
Fax: ---
Strona www: www.kaszuby24.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
665

Video prezentacje

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • pomorskie

kaszuby24.pl

Początkiem naszej działalności było głównie fotografowanie i filmowanie różnego rodzaju imprez. Począwszy od imprez kameralnych takich jak urodziny, wesela, chrzty kończąc na większych imprezach plenerowych. Postanowiliśmy założyć stronę Profilmnet „Pro” czyli promocja, film – filmowanie i net – internet.

Po kilku latach działalności strony okazało się, że profil działalności oparty głównie na dostarczaniu dużej ilości materiałów multimedialnych jest niewystarczający. Wpadliśmy na pomysł utworzenia strony internetowej, która swoją oryginalną nazwą miała przyciągać przed ekrany komputerów ludzi z terenu kaszub północnych.

Jak wiemy wszystkie większe portale informacyjne, stacje radiowe, telewizyjne w Polsce posiadają w swojej nazwie właśnie cyfrę 24, która często kojarzy nam się z przekazywaniem wiadomości . Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu swojej działalności i stworzyliśmy blog informacyjny kaszuby24.pl na, którym zaczęliśmy umieszczać relacje z wydarzeń zaistniałych na terenie powiatu puckiego i okolicznych miejscowości. Filmowanie i fotografowanie to nasza rodzinna pasja od wielu już lat. Zawsze chcieliśmy połączyć obie te pasje w sposób umożliwiający rzetelne i szybkie przekazywanie informacji lokalnej społeczności. Staramy się aby prezentowane przez nas informacje na stronie 24kaszuby były przekazywane w formie przejrzystej, przyjaznej dla potencjalnego odbiorcy. Jako nieliczni umieszczamy na swojej stronie nekrologi, które informują czytelników naszej strony o śmierci mieszkańców z terenu ziemi puckiej, które na zawsze pozostaną na naszym serwerze, dając możliwość odnalezienia wiadomości o śmierci Waszych bliskich nawet po latach.

Wieloletni już okres działalności uświadamiał nam nie raz, że trud, poświęcenie jaki wkładamy w dalszy rozwój strony nie idzie na marne. Czytelnicy naszej strony odwiedzają naszą stronę coraz częściej, pomagając tym samym w promocji i dostarczaniu informacji na różne tematy dotyczące naszego regionu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Obiecujemy, że żadna nagła sprawa wymagająca natychmiastowej interwencji nie zostanie przez nas zlekceważona. Czekamy od Państwa na informację, sugestię co moglibyśmy jeszcze poprawić, aby odbiór informacji zawartych na stronie był jeszcze precyzyjniej dostosowany do Waszych potrzeb. Ufamy, że to właśnie dzięki materiałom zamieszczanym na stronie 24kaszuby zyskujemy sobie sympatię, zaufanie ,szacunek naszych czytelników.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]