[Kamerzysta]Weselisko Videofilmowanie - Fotografia Zbigniew Rybak

Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Sianów
k. Koszalin, Stargard Szczeciński, Police, Goleniów, Nowogard, Gryfino, Pyrzyce, Świnoujście, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świdnin, Szczecinek
Kod pocztowy: 76-004
Adres: ul. Dworcowa 22 G
Telefon: 509 930 580
Fax: ---
Strona www: www.video-fotografia-slubna.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
637

Galeria zdjęć

 

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • zachodniopomorskie

Weselisko Videofilmowanie - Fotografia Zbigniew Rybak

Proszę Państwa, wszyscy pragniemy utrwalić nasze najwspanialsze i najważniejsze chwile w naszym życiu. Dzięki wideofilmowaniu oraz fotografii, wszelkie uroczystości rodzinne pozostaną w Waszej pamięci o wiele dłużej i o wiele bardziej będziecie mogli Państwo wczuć się w klimaty tych niezapomnianych chwil. Rzetelnie i zgodnie z Państwa wyobrażeniami utrwalam w postaci filmów DVD i fotografii, momenty zabawy, radości i wzruszeń.

Firma specjalizuje się w cyfrowej produkcji filmów WIDEO oraz FOTOGRAFII ŚLUBNEJ w Koszalinie, w powiecie koszalińskim oraz na terenie Pomorza Środkowego (w określonych okolicznościach w dwie osoby: osobno kamerzysta i fotograf). Obsługuje również inne imprezy rodzinne takie jak: Pierwsze Komunie św., studniówki i inne. Wykonuje również reportaże rodzinne i okolicznościowe oraz filmy reklamowe i edukacyjne.

Wybierając usługi mojej firmy decydujecie się Państwo na obsługę multimedialną na najwyższym poziomie. Gwarantuję profesjonalny montaż, najlepszą jakość materiałów, wykorzystanie najnowszych technologii, co w połączeniu z moim zaangażowaniem i pasją daje niesamowity efekt. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i zaplecze sprzętowe co w rezultacie daje ciągłe podnoszenie jakości moich usług. Robię wszystko aby filmować i fotografować możliwie dyskretnie, koncentrując się na emocjach oraz atmosferze tych wyjątkowych chwil.

Dysponuję wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem foto-video. Profesjonalne cyfrowe kamery (Panasonic AG-DVC60 oraz Sony DCR-VX2100) i aparaty fotograficzne (np. Nikon D700) zapewniają najwyższą jakość filmu i zdjęć z Państwa uroczystości.

Jeśli macie Państwo pytania, wątpliwości lub zależy Państwu na rezerwacji terminu z wyprzedzeniem i negocjacji korzystnych warunków umowy, proszę o kontakt telefoniczny.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]