[Kamerzysta]Video Filmowanie Horyzont

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
296

Video prezentacje

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
 • kujawsko-pomorskie

Video Filmowanie Horyzont

Video Filmowanie Horyzont zajmuje się organizacją imprez muzycznych i wydarzeń kulturalnych oraz wideofilmowaniem i montażem różnych form multimedialnych.

Wideofilmowanie - realizacja zdjęć i montaż - naszym głównym obszarem działania jest Bydgoszcz oraz województwo Kujawsko-Pomorskie, jednak większe zlecenia przyjmujemy z całej Polski

Wideofilmowanie:

 • Wideofilmowanie ślubu i wesela
 • Wideofilmowanie przyjęć Pierwszo Komunijnych i innych uroczystości
 • Koncert, impreza muzyczna
 • Dokumentacja filmowa z imprezy firmowej


Film ślubny

Film ślubny to utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Wam w tym ważnym dniu. Agencja Artystyczna "Horyzont" proponuje udział najlepszego kamerzysty, którego zmysł artystyczny, niezależny sposób myślenia, doświadczenie w branży telewizyjnej oraz wiedza operatorska zdobywana w Camerimage Film School pozwoli na realizację tej wyjątkowej pamiątki. Operator dysponuje profesjonalnym sprzętem filmowym na Wasz ślub i wesele. Wideofilmowanie może być profesjonalne i jest dla mnie sztuką a jego montaż magią. Każda para Młoda pragnie mieć pamiątkę po tym szczególnym wydarzeniu. Przed wiekami były to opisy kronikarzy, działa poetów, malowano obrazy, aż pojawiły się pierwsze fotografie a później taśma filmowa. Dzisiaj do dyspozycji są profesjonalne cyfrowe kamery o wysokiej rozdzielczości obrazu co nadaje filmowi niesamowity efekt i niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie znajduje się również możliwość sfilmowania z dwóch kamer kierowanych przez dwóch wyszkolonych operatorów oraz współpracy z dobrej klasy fotografem, który uwieczni te najpiękniejsze chwile. Nasza gama usług obejmuje realizację filmową wszelkich imprez, produkcję filmów reklamowych, teledysków oraz filmów z uroczystości ślubnych. Nasze prace są stylowe ale realne, bazujące na tym co się wydarzyło podkreślając najważniejsze momenty Waszego ślubu. W ofercie posiadamy filmy w standardowej jakości DVD oraz w jakości Full HD, nagrywane na płyty Blu Ray.

Jeśli chodzi o realizację filmu ślubnego wygląda ona następująco: operator filmuje (profesjonalną kamerą w jakości Full HD) uroczystość weselną od momentu przygotowań, przez błogosławieństwo, ceremonie zaślubin po imprezę weselną do godziny około 1 w nocy. Kończy pracę po oczepinach. Zazwyczaj posiadamy wtedy około 4 godzin materiału surowego, który w zupełności wystarczy do montażu filmu od 1,5 do 2 godzin i 3-5 minutowego teledysku (skrótu najważniejszych momentów) pod utwór, który Państwo wybiorą. Czas realizacji montażu zlecenia od daty ślubu trwa do 30 dni. Klient finalnie otrzymuje od nas dwa komplety po dwie płyty filmów DVD oraz jeden komplet Blu Ray. Istnieje również możliwość zgrania całego materiału surowego na dysk zewnętrzny.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Katarzyna | 21 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Teledysk i film jest bajeczny! Nie wiemy jak to zrobiłeś ale udało Ci się uchwycić najważniejsze dla nas osoby w wielu momentach :-) jakość jest bardzo wysoka i naprawdę każdy jak na razie jest serio pod wrażeniem efektu i czasu w jakim to otrzymaliśmy :-) no i przede wszystkim jacy my piękni wszyscy haha naprawdę bomba! Bardzo Ci dziękujemy za uwieczniony najpiękniejszy dzień w naszym życiu jak dotąd :-) Pozdrawiamy, Kasia i Adam.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]