[Kamerzysta]Studio JS

Województwo: łódzkie
Miasto: Strumiany
k. Bełchatów, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Widawa, Pabianice, Łódź, Zelów, Wieluń, Osjaków, Konopnica, Złoczew, Błaszki, Burzenin
Kod pocztowy: 98-260
Adres: ---
Telefon: 503 987 487
Fax: ---
Strona www: www.studiojs.org
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (10)
Śr. ocena firmy: 4.9
2892

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
 • CAŁA POLSKA
 • łódzkie

Studio JS

Od kilkunastu lat istniejemy i aktywnie działamy na rynku produkcji filmowej, a od kilku lat w naszej ofercie znajduje się także fotografia reportażowa, fotografia plenerowa oraz fotografia studyjna. Znaczna większość naszych zleceń to filmowanie wesela oraz fotografia ślubna, jak również filmowanie studniówki, filmowanie komunii czyli dokumentacja okolicznościowa.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonanie niepowtarzalnych ujęć na uroczystości ślubnej w taki sposób by kamerzysta pozostawał niemal niezauważalny, ale gdy zajdzie potrzeba (a dzieje się tak dość często) jest zawsze tuż obok i służ pomocą i dobrą radą.

Fotografia oraz filmowanie to dla nas pasja i sposób na życie. Lubimy poznawać nowe miejsca i nowych ludzi, a przede wszystkim lubimy ludzi co sprawia że często nasi klienci stają się naszymi przyjaciółmi.

Są w życiu wyjątkowe chwile, o których nie powinniśmy nigdy zapomnieć. My sprawimy, że będziecie do nich wracać w przyjemnością.

Studio JS - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TWOICH WSPOMNIEŃ

Najczęściej pracujemy na terenie miast:
Bełchatów, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Widawa, Pabianice, Łódź, Zelów, Wieluń, Osjaków, Konopnica, Złoczew, Błaszki, Burzenin, oraz pozostały teren całego kraju.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (10)

~Ola i Marcin | 31 sierpień 2017
 • Ocena: 5
Dziękujemy za świetny film i przemiłą postawę Pana Jacka na naszym weselu :)
~Ola i Michał | 23 sierpień 2017
 • Ocena: 5
Dziękujemy za możliwość przeżycia tego wspaniałego dnia jeszcze raz dzięki Waszemu cudownemu nagraniu !!! :) Wyszło idealnie.
Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy Studio JS.
~Marzena | 22 lipiec 2014
 • Ocena: 5
Rekomenduję zgodnie z obietnica, współpraca przebiegła bardzo terminowo i pozytywnie. Faktycznie tak jak się reklamują działają, kamerzysta przemykał prawie nie zauważalny czy to w kościele czy na weselu. Mamy świetny wyraźny film, który jest pamiątką. Dziękujemy
~Szczęśliwcy :) | 27 marzec 2014
 • Ocena: 5
Nagranie wygląda genialnie, niby kamerzysta był jeden, a film wygląda tak jakby był kręcony paroma kamerami, super. dobrze też że na film długo nie czekaliśmy, bo wszystko zostało w terminie oddane tak jak trzeba.
~Teodorczyk | 19 marzec 2014
 • Ocena: 5
film bardzo się wszystkim spodobał. Ale nie ma się co dziwić bo jest nakręcony profesjonalnie i z bardzo dużą dbałością o każdy szczegół co może przypaść do gustu nawet tym najwybredniejszym koneserom nagrań.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]