[Kamerzysta]Studio Filmu i Fotografii Eksand Adam Nagórka

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Staszów
k. Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Busko - Zdrój, Końskie, Starachowice, Opatów, Sandomierz
Kod pocztowy: 28-200
Adres: ul. Szpitalna 6
Telefon: 609 760 341
Fax: ---
Strona www: www.eksand.com.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (17)
Śr. ocena firmy: 5.0
7666

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
 • CAŁA POLSKA
 • świętokrzyskie

Studio Filmu i Fotografii   Eksand  Adam Nagórka

Potrzebujesz udanego i normalnego filmu z wesela? Tam gdzie inni wprowadzają chaos, zamieszanie, montaż przód na tyle - tył na przodzie, notoryczne przebitki góra - dół, my pracujemy w stylu klasycznym od 13 lat.
Podjęcie decyzji o przyjęciu weselnym, jest wielkim wyzwaniem. Logistyka, dobór odpowiednich usługodawców pod swój styl, terminu - wszystko to będzie wpływało na Wasze przyszłe życie. Czy będziecie chodzić po tym dniu z głową podniesioną do góry, czy tylko zaliczycie te kilkadziesiąt godzin, zależy w dużej mierze od doboru odpowiednich ludzi, którzy będą pracować dla Was w tym czasie, gdzie to Wy będziecie decydować o ramówce wymarzonej imprezy.
Bądźcie dumni ze swojego wesela, otrzymując spokojne godziny nagrania dla całej rodziny.

 

Eksand - wesela z klasą!
Realizm - ludzki wymiar fotografii i filmu.

 

Trzynaście lat doświadczeń - setki zrealizowanych reportaży.

 

Jest jedna rzecz, którą musi posiadać każda fotografia - ludzki wymiar.Ten rodzaj fotografii to realizm, jednakże realizm to nie wszystko. Musi jeszcze temu towarzyszyć wizja i dopiero połączenie tych dwóch cech tworzy dobre zdjęcie.Trudno jest określić cienką linię, gdzie kończy się materia, a zaczyna umysł.

 
Robert Frank

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (17)

~Daria i Piotrek | 15 styczeń 2016
 • Ocena: 5
Witam Serdecznie wszystkich Panstwa ktorzy beda czytac opinie o Panstwie Nagórka :) Jestesmy z mezem nie tylko zadowoleni z usługi ale wrecz zaszczyceni ze moglismy poznac tak wspaniałych ludzi serdecznych i wspaniałomyślnych z pewnych osobistych wzgledów :) Serdecznie zapraszam do zkorzystania z usług firmy EKSAND nie beda panstwo zawiedzeni Ci panstwo sa od poczatku do konca profesjonalni :)
~Bartek | 3 styczeń 2016
 • Ocena: 5
Studio godne polecenia,uprzejmi,pomocni wykonujący swoja prace bardzo dobrze.
~klaudia M | 29 grudzień 2015
 • Ocena: 5
Panstwo Nagorka sa bardzo utalentowanymi ludźmi, profesjonalistami film zdjecia tak rewelacjynie zrobione ze az milo patrzec i to w takiej cenie .Polecam polecam Polecam kochani ludzie sympatyczni o wielkich sercach.
~JustynA K. | 18 grudzień 2015
 • Ocena: 5
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tak profesjonalnej pracy Pana Adama i Pani Marzeny. Jesteśmy ze Śląska, a pobieraliśmy się w Bodzentynie, braliśmy studio filmu i fotografii w ciemno z Internetu. Nawet nie przypuszczałam że nasza współpraca może być aż tak owocna. Piękne zdjęcia w albumie, film zrobiony lepiej niż sobie wyobrażaliśmy. Polecam każdemu. Dziękuję bardzo i Pozdrawiam Pani Marzenko i Panie Adamie. Wesołych Świąt.
~Bogdan | 8 styczeń 2015
 • Ocena: 5
Poziom usług EKSAND bardzo wysoki, ale dla mnie najważniejszą rzeczą jest wielkie zadowolenie mojej córki i zięcia z filmu i fotografii państwa Nagórków. Czasem trudno jest kupić coś wspaniałego w tak dobrej cenie, czasem człowiek nie ma świadomości, że coś takiego istnieje, a to jest takie proste - ale tylko dla Pana Adama i Pani Marzeny. Dziękuję za profesjonalizm i uśmiech. Boguś

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]