[Kamerzysta]Studio Filmowe Imagine

Województwo: małopolskie
Miasto: Bochnia
k. Dobrzyce, Brzesko, Myślenice, Limanowa, Wieliczka, Rabka-Zdrój, Nowy Sącz, Kraków, Tarnów
Kod pocztowy: 32-733
Adres: Trzciana 412
Telefon: 886 011 507 ; 606 491 434
Fax: ---
Strona www: video-imagine.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
198

Galeria zdjęć

 

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • małopolskie

Studio Filmowe Imagine

Nasze filmy to efekt zmieszania doświadczenia i kreatywności nabytej przy realizacji szeregu różnych zleceń. Nie boimy się stwierdzenia, że mamy jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych filmów w branży ślubnej. To co nas wyróżnia to doskonała jakość, wyczucie smaku, pełna stabilizacja i niewidoczność podczas rejestracji.

Nawet film w kinie może się nudzić, gdyż trwa za długo, jest słabej jakości i nieumiejętnie zmontowany. Podobnie jest z filmem z wesela. Zbyt długa produkcja o długim i wolnym montażu już w pierwszych minutach znudzi widza i da negatywny obraz na resztę filmu. Zbyt krótki film pozostawi niedosyt, nie odda w pełni atmosfery danego miejsca lub chwili. Dbamy, aby nasza oferta była najlepsza, a nasze filmy wykraczały poza ramy bardzo dobrego filmu z wesela. W IMAGINE wiemy jak powinien wyglądać nowoczesny film ślubny i co powinno składać się na jego wyjątkowość:

Rejestracja obrazu
Topowy obraz - miękki, dynamiczny w kolorach o dużej głębi ostrości - wymaga topowego sprzętu, znajomości jego możliwości, wykształcenia i doświadczenia operatora. Nie ma półśrodków. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę na poprawność rejestrowanego obrazu. Niezwykle dbamy o kolory każdej sceny, jej stabilizację i wygląd. Wszystko po to, aby film na całej długości był równy i prawidłowo zrealizowany.

Jak pracujemy?
Pracujemy w zespołach 2-4 osobowych. Aby zachować naturalność staramy się być niewidoczni i nie ingerować zbytnio w otoczenie. To wyróżnia tylko najlepszych - umiejętność tworzenia pięknych ujęć będąc głównie obserwatorem.

Styl Imagine
Nasz film to połączenie wysokich umiejętności, doświadczenia i dużej kreatywności. Dzięki temu wypracowaliśmy nasz niepowtarzalny styl zarówno w rejestracji jak i montażu materiału. Wzorujemy się na prawdziwych filmach budując prawdziwe emocje i tempo filmu ślubnego.

Zawartość filmu
Sami decydujecie jaką długość i co może zawierać film ślubny. Nie kierujemy się utartymi szablonami i możemy realizować filmy o dowolnej długości. Zaczynamy już od 15 minut kończąc na 2 godzinach i co najważniejsze nawet przy najdłuższej długości utrzymujemy najwyższy poziom filmu.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]