[Kamerzysta]Mipu Foto & Video - film ślubny

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
k. Otwock, Pruszków, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Legionowo, Wyszków, Radom, Siedlce, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Mława, Ciechanów, Ostrołęka, Augustów, Białystok, Sejny, Suwałki
Kod pocztowy: 01-922
Adres: ul. Josepha Conrada 30
Telefon: 512 512 984
Fax: ---
Strona www: www.mipu.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
1009

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Mipu Foto & Video - film ślubny

 

MIPU czyli nowoczesne filmy ślubne dla Par Młodych o wysublimowanych gustach! Nie nagrywamy długich i nuzacych filmow ślubnych! Zapraszamy wszystkie Pary na niezobowiazujace do podpisania umowy z nami spotkanie informacyjne!

 
Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy ślubne, wykorzystując techniki zdjęciowe stosowane w filmach reklamowych. Zajmujemy się także fotografią. Połączenie doświadczenia z zakresu video montażu i fotografii pozwala nam tworzyć nowoczesne filmy, które spełniają swoje cele. Posiadamy własne zaplecze techniczne przez co ceny mamy zdecydowanie niższe niż konkurencyjne firmy o podobnym profilu.


Przekazujemy materiał w formie płyt DVD bądź BluRay, na urządzenia przenośne (MP4) oraz we wszystkich formatach internetowych HD (Youtube, Vimeo). Wszystkie nasze filmy slubne wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) Doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali – to wszystko powoduje, że produkcja filmów w HD jest dostępna dla wszystkich naszych Klientów.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Alicja | 6 październik 2016
  • Ocena: 5
Jednym słowem: REWELACJA!
Po pierwsze: Fantastyczny materiał od początku do końca, zarówno pod kątem ujęć, montażu jak i dźwięku. Wszystkie kluczowe momenty, również te spontaniczne, zostały swietnie nagrane i zmontowane.

Po drugie: wiedzą jak pracować - nie rzucają się w oczy, nie krępują gości weselnych wpychaniem się gdzie popadnie i świecąc im po oczach. Wręcz przeciwnie - są prawie niewidoczni w trakcie trwania zabawy, czego w ogóle nie widać po materiale!

Po trzecie: swietnie sobie radzą w każdych warunkach. Mimo wymagającego światła jakość nagrania jest super. :)

Po czwarte: REWELACYJNI LUDZIE! W taki dzień jak ślub człowiek chce się otaczać fajnymi i ciepłymi osobami i tacy dokładnie są w MIPU. :)

NIC TYLKO ICH BRAĆ! :)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]