[Kamerzysta]ARTEO - Wideofilmowanie

Województwo: mazowieckie
Miasto: Żyrardów
k. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów, Otwock, Tomaszów Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Białołęka, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Żyrardów, Nadarzyn, Józefów
Kod pocztowy: 96-300
Adres: ul. Zielińskiej 10/8
Telefon: 506 623 628
Fax: ---
Strona www: www.arteostudio.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
939

Video prezentacje

Oferta usług kamerzysty

Obszar działania:
  • mazowieckie

ARTEO - Wideofilmowanie

Każda Para Młoda marzy o tym, by ten dzień, gdy powie sobie TAK, był szczególny i niezapomniany. Filmy i zdjęcia realizowane przez Arteo Studio pozwolą uwiecznić te niezwykłe chwile.

 

Pasja i profesjonalizm

Filmy realizowane przez Arteo Studio odznaczają się nie tylko znakomitą jakością, ale też są dynamiczne i pełne emocji. Zapomnij o wielogodzinnym i monotonnym wideo-pokazie. Do oglądania filmu naszej produkcji z przyjemnością powrócisz niejeden raz.
Do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Dysponujemy niezbędnym pozwoleniem dla kamerzystów i fotografów wystawionym przez Kurię, by móc uwiecznić Waszą uroczystość ślubną. Możesz liczyć zarówno na  profesjonalne zachowanie się podczas uroczystości jak i ubiór dostosowany do powagi chwili.

 

Świetny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem Foto/Video oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, by Pamiątka Wszego Ślubu odpowiadała najwyższym standardom. Nasze filmy realizujemy w technologii DSLR za pomocą profesjonalnych lustrzanek, co wpływa na znakomitą jakość i kolorystykę obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Oprócz tego dysponujemy odpowiednim sprzętem stabilizującym obraz (m.in. flycam, slider), który zapewni płynne ujęcia, niezbędne przy profesjonalnym, dynamicznym filmie wideo. Dźwięk nagrywamy na wysokiej klasy zewnętrzne mikrofony, dzięki czemu jest on pozbawiony szumów i jest wysokiej jakości.

 

Przystępna cena

Częste promocje i stosunkowo niskie ceny sprawiają, że w Arteo Sudio zrealizujemy twoje zamówienie nie tylko w najlepszej jakości ale też w przystępnej dla kieszeni kwocie. Posiadamy gotowe pakiety usług Foto i Video ale realizujemy każde zamówienie dostosowując je do potrzeb klienta zarówno pod względem końcowego produktu jak i ceny.


Jeśli uważasz że zaproponowana przez nas cena na twoje zamówienie jest wciąż za wysoka i znalazłeś na rynku tańszego realizatora - targuj się z nami, może dojdziemy do wspólnej kwoty, która zadowoli zarówno Ciebie, jak i nas :-)

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Kasia | 19 lipiec 2017
  • Ocena: 5
Profesjonalizm w każdym calu :) wszystkim ze szczerego serca polecam pana Dariusza i pania Iwonke wspaniałe małżeństwo a do tego zgrany duet w swojej pracy. 100% zadowolenia z pracy jaką wykonali :) teledysk jest przepiękny który lubie oglądać z meżem :) Bardzo dziekujemy i życzymy dużo klientów

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]