[Fotograf]krzyzanowscy.info

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Legnica
k. Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Kamienna Góra, Zgorzelec, Bolesławiec, Polkowice, Lubin, Głogów, Środa Wielkopolska, Wołów
Kod pocztowy: 59-220
Adres: akacjowa 15
Telefon: 790 842 051
Fax: ---
Strona www: www.krzyzanowscy.info
Cena od: 1700zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
628

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • dolnośląskie

krzyzanowscy.info

Są chwile w życiu każdego człowieka, które chcemy zapamiętać na zawsze. Nic nie przypomni ich lepiej, niż fotografie. Upewnij się więc, żeby były najlepsze. Szczególnie, jeśli chodzi o ślub.

Fotografie ślubne wykonujemy od lat, zawsze we dwoje - mąż i żona, nie pozwalając umknąć żadnemu szczegółowi, przedstawiając każdą uroczystość w dwóch dopełniających się wzajemnie spojrzeniach.

Fotografowanie to nie tylko nasz zawód, to także nasza pasja. To znaczy, że wybierając nas, wybierzecie fotografów, którzy idą z duchem czasu, rozwijają się i zawsze wkładają całą duszę w swoją pracę. Nie uświadczycie u nas nudnych, wiecznie tych samych ujęć. W naszych obiektywach wasz ślub będzie wyglądał wyjątkowo. Odwiedźcie naszą stronę - www.Krzyżanowscy.pl - i zobaczcie sami.

Waszą sesję plenerową zaplanujemy w dniu innym, niż ślub. W tym niesamowicie ważnym dniu, pełnym stresu i innych zajęć ostatnie, na co będziecie mieli ochotę, to pozowanie do fotografii w naprędce wyszukanym miejscu. Z doświadczenia wiemy, że porządna sesja plenerowa, w starannie wybranej, ciekawej lokalizacji dużo lepiej wychodzi, gdy przeprowadzona jest w innym terminie. Nam także zależy, żeby wasze zdjęcia były wspaniałe.

Co istotne pracujemy na zaawansowanym sprzęcie między innymi Canon oraz obiektywy serii "L", ale mimo to zawsze mamy sprzęt zdublowany, w razie awarii nie musicie się martwić mamy zapasowe obiektywy i aparaty zawsze przy sobie. Rejestrujemy także ujęcia z powietrza, przy wykorzystaniu drona. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, ujęcia z powietrza są płynne a zdjęcia nieporuszone.
Filmy oddajemy w Full HD bądź na życzenie w Full 4K ! Ujęcia są bardzo płynne dzięki zaawansowanemu gimbalowi. Posiadamy wysokiej jakości rejestratory dźwięku, slidery do kamer i wiele sprzętu który pomaga nam uchwycić te wyjątkowe chwile w sposób wyjątkowy !

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami, możecie, oprócz fotografii skorzystać z bogatego asortymentu dodatkowych usług, nagrywamy także podziękowania dla rodziców.

Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do ślubów. Fotografujemy także chrzciny, komunie, wykonujemy sesje rodzinne i indywidualne.
Jesteśmy legalnie działającą firmą, nie robimy tego z "doskoku". Istnieje możliwość wystawienia faktur.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]