[Fotograf]geniusFOTOSTUDIO

Województwo: lubuskie
Miasto: Żary
k. Zielona Góra, Głogów, Żary, Żagań, Bolesławiec, Lubsko, Szprotawa, Iłowa, Wymiarki, Nowa Sól, Świebodzin, Polkowice, Krosno Odrzańskie, Sulechów, Jelenia Góra, Nowogród Bobrzański
Kod pocztowy: 68-200
Adres: ul. Paderewskiego 17
Telefon: 795 007 306
Fax: ---
Strona www: www.geniusfotostudio.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
1001

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • dolnośląskie
 • lubuskie

geniusFOTOSTUDIO


Fotografia ślubna Żary, Żagań, Zielona Góra, Głogów, Bolesławiec i nie tylko

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ceremonii towarzyszą zazwyczaj długoterminowe przygotowania, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Warto na dłużej zatrzymać te piękne chwile, a najlepszym ku temu sposobem jest reportaż ślubny. Jako profesjonalny fotograf gwarantuję doskonale wykadrowane i poddane technicznej obróbce zdjęcia. Jednak to nie technika, a wrażliwość są miarą prawdziwego fotografa. To dlatego zawsze bardzo indywidualnie podchodzę do wykonania reportażu ślubnego, starając się poznać charakter i preferencję Pary Młodej. Potrafię uchwycić najpiękniejsze chwile, przedstawiając je w niezwykle oryginalny sposób. Staram się, aby czujne oko obiektywu zatrzymało wszystkie najwspanialsze chwile.

Proponuję wykonanie profesjonalnego reportażu ślubnego, który stanie się wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia. Efektem naszej wspólnej pracy będzie wachlarz niepowtarzalnych zdjęć, które z pewnością zachwycą wszystkich uczestników uroczystości.

Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i wspaniałość chwil, pokonywać ich ulotność, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, uścisku, powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia miłości. Ślubna fotografia to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej.  Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania. Profesjonalne podejście do zlecenia oznacza, że moja praca zaczyna się na długo przed ceremonią. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest dążenie do efektywnej komunikacji z młodą parą. Fotograf musi dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują. Dlatego na długo przed Waszym ślubem spotykam się z Wami, omawiamy poszczególne części ceremonii itp.

Inną niezwykle istotną dla mnie i dla moich Klientów kwestią jest bezpieczeństwo wykonania i przechowywania zdjęć ślubnych. Nie dopuszczam do sytuacji, która w jakikolwiek sposób mogłaby uniemożliwiać wykonanie dla Was zdjęć lub zagrażać ich trwałości. Stosuję wiele rozwiązań, które eliminują takie ryzyko (zapis na kilku kartach pamięci, przechowywanie zdjęć na kilku dyskach itp.).

Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, musi więc wiązać się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale zarówno przed tym wydarzeniem, jak i po nim. W tak kompleksowy sposób podchodzę do każdego zlecenia. Pragnę ponadto dodać, że śluby fotografuję na terenie Żar, Żagania, Bolesławca, Zielonej Góry, Głogowa ale nie tylko (województwo lubuskie i dolnośląskie).


Jeśli zatem Wasze poszukiwania rozpoczęliście od wpisania słów np.: fotografia ślubna Zielona Góra, Głogów, Żary, Żagań czy Bolesławiec to  z całą pewnością  jesteście w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że właśnie tutaj odnaleźliście odpowiedź na Wasze potrzeby i oczekiwania i że wkrótce będę miał przyjemność uwiecznić Wasze magiczne chwile.

 

Proponujemy następujące pakiety ślubne:

 • pakiet Urząd Stanu Cywilnego mini NOWOŚĆ
 • pakiet Urząd Stanu Cywilnego NOWOŚĆ
 • pakiet mini
 • pakiet podstawowy
 • pakiet poszerzony
 • pakiet max
 • pakiet max + „foto-budka”  NOWOŚĆ
 • pakiet mega exclusive + „foto-budka” NOWOŚĆ
 • pakiet indywidualny

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Anna Piętoń | 11 grudzień 2015
 • Ocena: 5
Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i nieocenione wspomnienia w postaci zdjęć. Cóż więcej możemy powiedzieć, gdy końcowy efekt znacznie przerósł nasze oczekiwania. Nawet nie spodziewaliśmy się, że jeszcze raz zobaczymy każdy, nawet najmniejszy szczegół z naszego wesela. Tym bardziej, że podczas uroczystości, nasz fotograf, był po prostu ,,niewidzialny’’. Zdjęcia oddają w pełni uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia, urzekają pięknem detali. Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej, dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina i oczywiście my. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym, Grzegorz, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym calu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]