[Fotograf]Wojciech Woś Fotografia Ślubna

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (3)
Śr. ocena firmy: 5.0
1095

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • CAŁA POLSKA
 • świętokrzyskie

Wojciech Woś Fotografia Ślubna

Kobiety i mężczyźni inaczej patrzą na otaczający ich świat. Fotografowie również. W kobiecym i męskim obiektywnie można tę samą sytuację dostrzec zupełnie inaczej. Daje to fenomenalne efekty.

Nam zaś największą satysfakcję daje uśmiech na Państwa twarzach, gdy po raz pierwszy oglądacie Wasze najpiękniejsze chwile uchwycone kobiecym oraz męskim okiem. Decydując się na współpracę z nami, decydują się Państwo na jedyne w swoim rodzaju fotografie. Takie, których z pewnością nie ma nikt inny :)

W celu zapoznania się z dokładną ofertą proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy dzięki temu będziemy w stanie dopasować dla Państwa najbardziej dogodną ofertę.

Agnieszka & Wojtek

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Sylwia i Bartek | 13 maj 2016
 • Ocena: 5
Kiedy stanęliśmy przed wyborem fotografa, który wykona dla nas reportaż ślubny, ie zastanawialiśmy się długo przed wyborem Wojtka i Agnieszki. Ich zdjęcia kryją w sobie profesjonalizm, wielką pomysłowość, chwytają emocje. Dzięki tej męsko- damskiej ekipie mamy niesamowitą pamiątkę, którą z ogromną radością pokazujemy rodzinie i znajomym. Współpraca była czystą przyjemnością, która przebiegła w super atmosferze. Z całego serca będziemy polecać ten Duet wszystkim znajomym
~Małgorzata i Krzysztof | 7 maj 2016
 • Ocena: 5
Współpraca z Wojtkiem była dla nas czystą przyjemnością. Jego profesjonalizm przejawiał się na każdym kroku. Podczas uroczystości był bardzo dyskretny, a jednocześnie potrafił uchwycić wszystkie najpiękniejsze chwile tego dnia. Emanuje pozytywną energią i potrafi wprowadzić luźny nastrój podczas zdjęć co w połączeniu z jego umiejętnościami owocuje naturalnie pięknymi ujęciami. Widać, że kocha to co robi.
~Paulina i Krzysztof | 2 maj 2016
 • Ocena: 5
Wojciech Woś jest spokojnym, opanowanym, cierpliwym, wesołym fotografem z pasją dlatego też jego zdjęcia są pełne podziwu. Jego charakter i talent przekłada się na wykonywaną przez niego pracę. Cały efekt zawdzięczamy również skromnej, dokładnej, silnej Agnieszce. Obydwoje pracują dyskretnie, nie rzucając się w oczy a jednocześnie pokazując niezwykłe momenty. Dzięki Wam zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Najważniejszy jest dla nas fakt iż Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Z czystym sumieniem polecamy – warto!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]