[Fotograf]Studio MC Fotografia & Wideofilmowanie

Województwo: małopolskie
Miasto: Gorlice
k. Nowy Sącz, Jasło, Krosno, Limanowa, Grybów, Krynica-Zdrój, Tarnów, Dębica, Brzesko,
Kod pocztowy: 38-300
Adres: ul. Dukielska 85 C
Telefon: 18 353 54 52; 502 599 016
Fax: ---
Strona www: www.studiomc.gorlice.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
942

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • małopolskie

Studio MC Fotografia & Wideofilmowanie

Jesteśmy młodym, dynamicznym, kreatywnym i doświadczonym zespołem, który wciąż podejmuje nowe zadanie i nie boi się realizacji ambitnych projektów. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Z usług firmy Studio MC skorzystało już wielu klientów indywidualnych oraz firm, tak więc zapraszamy i Państwa do współpracy.

 

Fotografia

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę fotograficzną Waszego ślubu, od przygotowań, poprzez zdjęcia w plenerze, ceremonię zaślubin i wesele. W naszej pracy staramy się przede wszystkim uchwycić uczucia, które kryją się w spojrzeniach, gestach i atmosferze otaczającej Was w tym szczególnym dniu. Wykonane przez nas zdjęcia odzwierciedlają w sobie panujący klimat oraz atmosferę pełną miłości i radości. Fotografie, które od nas Państwo otrzymacie, pozwolą Wam cofnąć się w czasie i wrócić wspomnieniami do tamtych szególnych wydarzeń.

 

Wideofilmowanie

Gwarantujemy, że gotowy materiał, który Państwo otrzymacie będzie treściwy, dynamiczny i płynny. Materiał montujemy bez zbędnych ozdobników, profesjonalnie i oczywiście w dobrym guście. Nasz operator pracuje "tak jakby go nie było", nie narzuca się ze swoją obecnością. Zdjęcia stara się robić dyskretnie bez zbędnego zwracania na siebie uwagi. Płyty zawierają interaktywne menu tworzone oddzielnie dla każdej Pary.

Nagranie otrzymacie Państwo z nadrukiem na płytach DVD lub Blue-ray z Waszym wizerunkiem, w ochronnym pudełku. Będzie to komplet płyt tj. 2 płyty plus kopia. Chętnie uwzględnimy sugestie i propozycje związane z filmową realizacją Państwa uroczystości. Możecie sami Państwo wybrać ulubione utwory muzyczne. Jeśli sami macie jakieś pomysły możemy wspólnie je zrealizować, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]