[Fotograf]Studio Fotoikony

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
k. Konin, Kalisz, Gniezno, Gostyń, Oborniki, Śrem, Skoki, Szamotuły, Leszno, Września, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Rawicz, Ostrów Wielkopolski, Złotów, Środa Wielkopolska, Wrocław, Warszawa, Łódź, Toruń, Gdańsk
Kod pocztowy: 62-482
Adres: Tarczowa
Telefon: 782 618 349
Fax: ---
Strona www: www.fotoikony.pl
Cena od: 2300zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
1539

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • wielkopolskie

Studio Fotoikony

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zarezerwuj termin już dziś i zyskaj nawet do 10% upustu za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Poniżej znajdą Państwo przykładowe warianty cenowe usługi reportażu ślubnego z udziałem jednego fotografa ślubnego. (Istnieje możliwość, aby oprawa fotograficzna ślubu składała się również z dwóch fotoreporterów.) Działamy głównie na terenie Wielkopolski / Poznania, przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski. Istnieje możliwość indywidualnego sporządzenia wyceny dla klienta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Podane w cenniku ceny są cenami brutto. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji.

Pakiet "basic" 1500 zł   

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 300 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "standard" 2300 zł    

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (50km) gratis.

Pakiet "popular" 2600 zł    

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron , internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (100km) gratis.

Pakiet "premium" 3900 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów lub jednego fotografa i kamerzystę z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, teledysk (wariant z kamerzystą), album drukowany w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć. Dojazd w promieniu 100 km od Poznania, Wrocławia, Koszalina gratis.

Opcje dodatkowe

 • animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
 • Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
 • Zdjęcia cyfrowym aparatem 3d: 350 zł
 • Zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja): 500 zł + odbitki
 • Fotografie z drona: 800 zł

 


Faktura VAT

Zajrzyj na: www.fotoikony.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Anna | 23 maj 2017
 • Ocena: 5
P-R-O-F-E-S-J-O-N-A-L-I-Ś-C-I !!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]