[Fotograf]Studio Fotoikony

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
k. Konin, Kalisz, Gniezno, Gostyń, Oborniki, Śrem, Skoki, Szamotuły, Leszno, Września, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Rawicz, Ostrów Wielkopolski, Złotów, Środa Wielkopolska, Wrocław, Warszawa, Łódź, Toruń, Gdańsk
Kod pocztowy: 62-482
Adres: Tarczowa
Telefon: 782 618 349
Fax: ---
Strona www: www.fotoikony.pl
Cena od: 2300zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1098

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • wielkopolskie

Studio Fotoikony

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zarezerwuj termin już dziś i zyskaj nawet do 10% upustu za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Poniżej znajdą Państwo przykładowe warianty cenowe usługi reportażu ślubnego z udziałem jednego fotografa ślubnego. (Istnieje możliwość, aby oprawa fotograficzna ślubu składała się również z dwóch fotoreporterów.) Działamy głównie na terenie Wielkopolski / Poznania, przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski. Istnieje możliwość indywidualnego sporządzenia wyceny dla klienta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Podane w cenniku ceny są cenami brutto. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji.

Pakiet "basic" 1500 zł   

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 300 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "standard" 2300 zł    

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (50km) gratis.

Pakiet "popular" 2600 zł    

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron , internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (100km) gratis.

Pakiet "premium" 3900 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów lub jednego fotografa i kamerzystę z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, teledysk (wariant z kamerzystą), album drukowany w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć. Dojazd w promieniu 100 km od Poznania, Wrocławia, Koszalina gratis.

Opcje dodatkowe

 • animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
 • Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
 • Zdjęcia cyfrowym aparatem 3d: 350 zł
 • Zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja): 500 zł + odbitki
 • Fotografie z drona: 800 zł

 


Faktura VAT

Zajrzyj na: www.fotoikony.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]