[Fotograf]Photo Soul

Województwo: śląskie
Miasto: Bielsko-Biała
k. Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec, Wrocław, Opole
Kod pocztowy: 40-001
Adres: ul. Ks. Brzóski 95
Telefon: 603 37 10 21
Fax: ---
Strona www: www.photosoul.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1310

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • śląskie

Photo Soul

Dzień zaślubin to unikalny, wyjątkowy czas pełen szczęścia i radości. Profesjonalna fotografia ślubna pozwoli Ci przywołać najpiękniejsze wspomnienia i niezapomniane chwile. Wybierając fotografa na wesele PhotoSoul mamy pełną świadomość, że powierzają nam Państwo nie tylko obowiązek, ale przede wszystkimi swoje zaufanie, które jest dla nas wartością największą i najcenniejszą.

 

Fotografowie na wesele PhotoSoul to doświadczeni fachowcy z wieloletnim stażem w branży fotografii ślubnej. Reportaże weselne i sesje plenerowe realizujemy z udziałem dwóch obdarzonych subtelnością i poczuciem piękna fotografów. Dzięki wprawnemu oku i niezwykłemu refleksowi sprawią, że latami będziecie dumni z wykonanych przez nich artystycznych zdjęć ślubnych. Ich kreatywność i charyzma daje gwarancję, że otrzymacie piękne, niezapomniane i oryginalne fotografie ślubne.

 

Tworzenie pełnych głębi, wyrazu i ekspresji zdjęć to nie tylko nasza praca. To przede wszystkim nasza pasja. Aby jak najlepiej uwiecznić ten szczególny dzień, do wykonywania zdjęć podchodzimy jak do sztuki, która ma urzekać, intrygować i chwytać za serce. Dołożymy wszelkich starań, aby zdjęcia ślubne z Waszego wesela były czymś unikatowym, czymś do czego będziecie powracać po latach, pokazywać dzieciom i wnukom.

 

Zlecenia wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jakość wykonanych zdjęć z wesela stoi na najwyższym, zadowalającym nawet największego entuzjastę fotografii poziomie. Zarejestrowane kadry poddajemy szczegółowej obróbce w programach graficznych, a odbitki fotografii ślubnych wywołujemy w najlepszych laboratoriach. A to wszystko do uzyskania jak najlepszej jakości zdjęć ślubnych.

 

Nobilitującym doświadczeniem będzie dla nas fakt uczestniczenia razem z Państwem w tak szczególnym dniu jakim jest dzień zaślubin. Obiecujemy i gwarantujemy, że fotografie, które będziemy mieli zaszczyt dla Państwa robić, będą wykonane z największą starannością w oparciu o najwyższe standardy fotografii ślubnej.

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]