[Fotograf]Motkowicz Photography

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
k. Olkusz, Miechów, Proszowice, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Tarnów, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Zakopane, Limanowa
Kod pocztowy: 30-001
Adres: ---
Telefon: 606 908 809
Fax: ---
Strona www: motkowicz.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
177

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • małopolskie

Motkowicz Photography

Fotografując staram się aby najważniejszy dzień z życia moich Par młodych uchwycić w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Kluczem do sukcesu a w zasadzie jednym  z wielu kluczy, o których pisze później, to atmosfera. Pomiędzy mną, fotografem ślubnym,  a Wami.

Często powtarzam moim parom na pierwszym spotkaniu ze,  na ten jeden dzień staje się Waszym przyjacielem, choć tak naprawdę te “jednodniowe przyjaźnie” nie raz przeradzają się w długie znajomości. Może zabrzmi to zbyt wyniośle ale w ciągu prawie całego dnia jestem jedyna osoba która cały czas przebywa wokół Was I Waszych gości. Wiec nie jest wyjątkiem widok mnie, żartującego z Waszymi rodzicami lub gośćmi.

Jestem wielkim zwolennikiem naturalnej fotografii ślubnej. Z tej racji fotografuje jak najbardziej dyskretnie I jak najmniej inwazyjnie, oczywiście od czasu do czasu mogę Wam cos zasugerować lub podpowiedzieć, ale tylko wtedy kiedy mam pewność ze Wy tez będziecie się z tym czuli komfortowo. Moja czujność, uwaga I zdolności interpersonalne sprawiają ze  wykorzystuje sytuacje w jak najlepszy sposób.

Zdjęcia do ramki, zdjęcia grupowe, które nazywam formalnymi to chyba jedyny moment poza plenerem który w dużej mierze jest zaplanowany I wcześniej omówiony. Proszę moje  Pary aby przygotowały  do zdjęć formalnych listę gości tych których, chcielibyście widzieć na tych właśnie zdjęciach. Sugeruje aby wyznaczyć kogoś kto zna wszystkich albo prawie wszystkich wujków I ciocie tak abyśmy wspólnie sprawnie zrobili zdjęcia. Jeśli macie życzenie abym zwrócił szczególna uwagę na kogoś lub na cos, chętnie tez wysłucham Waszych sugestii.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]