[Fotograf]Magic Studio - fotografia i wideofilmowanie ślubów Jelenia Góra

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Mysłakowice
k. Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Jamienna Góra, Jawor, Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Kamienna Góra, Zgorzelec, Bolesławiec, Legnica, Polkowice, Lubin, Głogów, Środa Wielkopolska, Wołów
Kod pocztowy: 58-533
Adres: Wojska Polskiego 28
Telefon: 505 999 363; 507 180 383
Fax: ---
Strona www: www.magicstudio.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
446

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • dolnośląskie

Magic Studio - fotografia i wideofilmowanie ślubów Jelenia Góra

Fotograf Ślubny Jelenia Góra

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, z którego wspomnienia chciałoby się utrzymywać w świeżości do końca życia. Odpowiedzią na pytanie “jak tego dokonać?” niezmiennie pozostają zdjęcia ślubne, które zawsze będą najcenniejszą i niezastąpioną pamiątką tego wydarzenia. Nic innego nie jest w stanie w taki sposób niemal zatrzymać przelotnych chwil, wzruszeń i emocji.
Fotografia ślubna jest naszą pasją. Jesteśmy profesjonalistami potrafiącymi być niewidocznymi, a jednocześnie będącymi wszędzie, tak aby w jak najlepszy sposób uchwycić wszystkie najważniejsze momenty.

Filmowanie ślubów

Świadczymy również usługi w zakresie wideofilmowanie wesel oraz ślubów. Dołożymy wszelkich starań aby fotoreportaż z Waszej uroczystości był unikalny i wyjątkowy. Filmowanie wesel pomaga w utrwaleniu tego radosnego wydarzenia. Po latach można w prosty sposób przywołać wzruszające wspomnienia, przeżyć ponownie najwspanialsze chwile. W dzisiejszych czasach jest tak mało możliwości, aby oglądać całą rodzinę w komplecie. Wszyscy jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu na spotkania rodzinne zwłaszcza te odległe i  w tak licznym gronie. Filmowanie ślubów daje możliwość nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć wszystko  co miało miejsce podczas uroczystości.

Foto + Video

W przypadku połączenia obu pakietów: fotografii ślubnej i wideofilmowania cena ulega promocji. Cena pakietu uzgadniana na spotkaniu.

Ceny podlegają indywidualnej negocjacji. Na większe rabaty możemy liczyć w miesiącach mniej obleganych i poza sobotami. Pakiet dostosowujemy do potrzeb klienta, można zarówno coś domówić do pakietu jak i odjąć – obniżając w ten sposób jego cenę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]