[Fotograf]Magia Portretu

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
k. Lubin, Głogów, Polkowice, Nowa Sól, Legnica, Świebodzin, Lubsko, Trzebnica, Jelenia Góra, Wolsztyn, Świebodzin
Kod pocztowy: 50-001
Adres: ---
Telefon: 665 575 329
Fax: ---
Strona www: www.magiaportretu.pl
Cena od: 1500zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1318

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • dolnośląskie

Magia Portretu

Ślub to wyjątkowa, bardzo ważna uroczystość rodzinna. Bardzo chętnie wykonuję zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i organizowanego wesela. W swojej ofercie posiadam ślubne pakiety pozwalające wybrać najlepiej dopasowaną do Państwa oczekiwań opcję.

Wszystkie zlecenia traktuję indywidualnie. Najważniejsze jest dla mnie uchwycenie emocji w tym szczególnym dniu.

Na zdjęciach ślubnych pokazuję nie tylko najważniejsze, ciekawe i doniosłe momenty z uroczystości ślubnej, ale pokazuję też Wasze szczęście, radość, uśmiechy, pocałunki, wzruszenia i inne emocje.

 

Poniżej proponowane pakiety i ceny:

  • Pakiet foto standard, koszt pakietu: 1550 zł, zawiera w sobie fotografie z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC, wesela do oczepin, plener w dniu ślubu lub w inny dzień - około 2h - dwa miejsca, 200 wyretuszowanych, obrobionych, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem w eleganckiej oprawie, wszystkie wspaniałej jakości nieobrobione zdjęcia na płycie (około 900 zdjęć). -możliwość domówienia zdjęć z przygotowań, koszt 100zł
  • Pakiet foto plus, koszt pakietu: 1900 zł, jest to wzbogacona wersja pakietu standard. Oferta zawiera: fotografie z przygotowań do ślubu, błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC, wesela do oczepin, plener w dniu ślubu lub w inny dzień około 4h - cztery miejsca, 300 wyretuszowanych, obrobionych, wysokiej jakości zdjęć na 2 płytach DVD z indywidualnym nadrukiem w eleganckiej oprawie oraz starannie i elegancko przygotowana fotoksiążka albo fotografie w albumie, wszystkie wspaniałej jakości nieobrobione zdjęcia na płycie (około 1100 zdjęć).
  • Pakiet foto extra, koszt pakietu 2500zł, to bogata oferta fotografii ślubnej. Oferta zawiera: fotografie z przygotowań do ślubu, błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC, wesela do oczepin, plener w dniu ślubu lub w inny dzień około 6h - do sześciu miejsc, 400 wyretuszowanych, obrobionych, wysokiej jakości zdjęć na dwóch płytach DVD z indywidualnym nadrukiem w eleganckiej oprawie oraz starannie i elegancko przygotowane dwie fotoksiążki albo albumy, wszystkie wspaniałej jakości nieobrobione zdjęcia na płycie (około 1300 zdjęć).

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]