[Fotograf]Grupa 5D - Fotografia

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
k. Inowrocław, Piła, Września, Mogilno, Grodzisk Wielkopolski, Środa Wielkopolska, Wabrzeźno, Grudziądz, Nowy Tomyśl, Międzyrzecz, Wolsztyn, Gniezno, Leszno
Kod pocztowy: 85-059
Adres: Unii Lubelskiej 12A
Telefon: 507 392 548
Fax: ---
Strona www: www.grupa5d.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
937

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • kujawsko-pomorskie

Grupa 5D - Fotografia

Grupa 5D z Bydgoszczy jest studiem fotografii ślubnej oraz profesjonalnego wideofilmowania ślubnego, która oferujące Parom Młodym obydwie usługi jednocześnie. Posiadamy sprawdzonych fotografów i kamerzystów ślubnych, działających w branży nawet od kilkunastu lat. Staramy się podchodzić do tworzenie zdjęć i filmów w nowoczesny sposób, uwzględniając różne potrzeby i gusta Par, jednakże tym co dla nas najważniejsze, są jakość materiału i zadowolenie klienta.

Grupa 5D oferuje wykonanie wszystkich elementów reportażu ślubnego, począwszy od przygotowań do ceremonii, kończąc na specjalnie zaaranżowanym plenerze ślubnym w miejscu wybranym przez Parę Młodą. Dysponujemy nowoczesnymi lustrzanki marki Canon (5D Mark II i III), Sony A7s, kamerami Sony, odpowiednim wyposażeniem dodatkowym oraz dronami latającymi firmy DJI.

Podsumowując oferujemy:

 • zdjęcia i film z przygotowań do ceremonii ślubnej
 • zdjęcia i film ze ślubu w USC i kościele
 • fotografię i wideofilmowanie wesela
 • plener fotograficzny
 • sesje narzeczeńskie
 • ujęcia z powietrza (latającym dronem).

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia fotografii w Bydgoszczy przy ul. Unii Lubelskiej 12A, gdzie znajduje się również siedziba Grupy 5D. Więcej informacji znajdziecie również na naszej stronie internetowej (tutaj możecie obejrzeć zarówno portfolio fotograficzne jak i filmowe) oraz blogu, który powstał z myślą o pomaganiu przyszłym nowożeńcom z Bydgoszczy (i nie tylko!) w podejmowaniu dobrych decyzji związanych z planowaniem ślubu i wesele oraz wyborem właściwych firm do współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Anna Tadych | 12 marzec 2016
 • Ocena: 5
Polecam. Niestety termin naszego ślubu był już zajęty w Grupie 5D, natomiast udało nam się umówić na współpracę na plener fotograficzny oraz sesje narzeczeńską. jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
~Ania z Michałem | 5 październik 2015
 • Ocena: 5
Polecam każdej parze z Bydgoszczy, nie wahajcie się. Plener wyszedł prześlicznie, tak samo zdjęcia z kościoła i przygotowańm, które zawierają najważniesjze momenty, niczego nie pominięto. Sam fotograf bardzo cierpliwy i wprowadził świetną atmosferę do zdjęć. Fotografie zostały obrobione tak jak prosiliśmy, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]