[Fotograf]Fun&Run Studio

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
k. Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Bełchatów, Wieluń, Łask, Wieruszów, Wieluń, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Brzeziny, Łęczyca, Kutno, Podębice, Piotrków Trybunalski
Kod pocztowy: 94-107
Adres: ul. Wigury 21
Telefon: 513 107 349
Fax: ---
Strona www: www.funrun.com.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
771

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
 • łódzkie

Fun&Run Studio

Dlaczego My?

 • wiele lat praktyki,
 • talent fotograficzny (finał konkursu Grand Press Photo),
 • najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie,
 • realizujemy projekty indywidualne oraz złożone sesje tematyczne.


Sakramentalne „tak” to początek nowej, wspólnej drogi, która bez wątpienia stanowi moment przełomowy w życiu każdej zakochanej pary. W tym wyjątkowym dniu każdy detal ma ogromne znaczenie. Wymarzona biała suknia Panny Młodej, idealnie skrojony garnitur Pana Młodego, szczegółowo zaplanowania ceremonia, kwiaty w Kościele, scenariusz imprezy weselnej – można by wymieniać bez końca. I choć są to elementy, bez których uroczystość zaślubin nie może się odbyć, ważne, by dzielić ten czas z najbliższymi i rodziną, a piękne momenty móc zatrzymać przy sobie na długie lata. Pomożemy Wam uchwycić piękno chwili w najlepszych kadrach!

Wykonując zdjęcia ślubne przede wszystkim stawiamy na osobowość młodej pary
. Dla nas bardzo ważne jest poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań. Chcemy, by powstający materiał odznaczał się nie tylko świetnym wykonaniem, ale przede wszystkim był świadectwem Waszych emocji i uczuć.

Wartość naszych usług mierzymy zadowoleniem par, które nam zaufały. Fotografia ślubna jest przez nas realizowana w Łodzi jak i na terenie całego kraju. Dbamy o jakość wykonywanej pracy na każdym etapie jej realizacji, wiemy bowiem, że poszczególne elementy powstawania zdjęć składają się na efekt finalny. Pracujemy na najlepszym sprzęcie i najszybszych obiektywach. Wszystko po to, by w ułamku sekundy uchwycić Wasze uśmiechy czy momenty wzruszenia. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalny, ale bez zbędnego nadęcia. Dla nas przede wszystkim liczycie się Wy – dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Lubimy eksperymentować, a w fotografii nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań – tak by tworzyć tylko najlepsze ujęcia.

Przygotowane przez nas zdjęcia ślubne pozostaną niezwykłą pamiątką i będą przenosić Was do najważniejszego dnia życia za każdym razem, gdy po nie sięgniecie. Już teraz dziękujemy, że mogliśmy dzielić te chwile razem z Wami.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Tomasz | 6 lipiec 2016
 • Ocena: 5
super

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]