[Fotograf]Fotograf Ślubny Krzysztof Klaus

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: ---
Adres: ---
Telefon: 606-760-764 lub 728-922-598
Fax: ---
Strona www: www.fotografslubnykielce.com
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
2554

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • świętokrzyskie

Fotograf Ślubny Krzysztof Klaus

Jestem człowiekiem o wielu zamiłowaniach - interesuję się narciarstwem, motocyklami i fotografią…. Połączenie tych wszystkich zainteresowań tworzy niezwykle ciekawą kompozycje, a zarazem daje wspaniałe możliwości realizowania się. Fotografia towarzyszy mi na co dzień, gdzie nie brakuje sytuacji, zdarzeń, ludzi, przedmiotów i wielu innych niezliczonych bodźców działających na wyobraźnie fotografa, tym samym dających okazje uchwycenia czegoś niezwykłego nawet w pozornie zwyczajnej chwili.

Pozwólcie mi więc także uchwycić chwile z najważniejszych momentów w Waszym życiu :) :) :).Jeśli chcecie utrwalić na fotografiach urok i czar waszych wyjątkowych uroczystości i mieć wspaniałą pamiątkę, która pomoże pielęgnować piękne wspomnienia serdecznie zachęcam do skorzystania moich usług i zapraszam do współpracy.

Zachęcam również do sesji studyjnych, które ze względu na usytuowanie mojego atelier są możliwe jedynie w Kielcach. Gorąco polecam także zdjęcia plenerowe, gdzie już nie ma dla mnie żadnych ograniczeń terytorialnych. Nie stanowi dla mnie żadnego problemu, aby sesja rozpoczęła się nad morzem, a zakończyła w górach – lub odwrotnie :) :) :)

 

Jestem otwarty na wszelkie ciekawe pomysły.

 

Foto Reportaże * Sesje Fotograficzne/Portfolia * Fotografia Reklamowa/Zdjęcia Produktów

Ważnymi wydarzeniami w życiu są również takie uroczystości jak Chrzest Święty, czy Pierwsza Komunia Święta naszych dzieci. Niewątpliwie są to także momenty warte utrwalenia na fotografiach. Jeżeli chcesz upamiętnić powyższe ceremonie, aby w przyszłości Twoje dzieci również miały pamiątkę i mogły łatwiej przywołać wspomnienia, chętnie przygotuję fotoreportaż z każdej Waszej uroczystości.

Jeśli wybierasz się na ważny bankiet, koncert, lub sam jesteś gwiazdą jakiegoś wydarzenia i chciał byś to uwiecznić - również polecam usługi w tym zakresie.  W swojej ofercie posiadam też profesjonalne sesje fotograficzne dla początkujących modelek/modeli – i wszystkich zainteresowanych stworzeniem swojego portfolio.

Zachęcam do współpracy również gdy potrzebujesz zdjęć do promowania swojej firmy lub produktów, a może prowadzisz restaurację i chcesz zareklamować podawane w niej smakowitości? Każde zlecenie traktuję poważnie i staram się, by każde zrobione przeze mnie zdjęcie było niepowtarzalne, posiadało duszę…

Proponuję również wykonanie zdjęć, lub całych sesji fotograficznych do plakatów, folderów, ulotek, kalendarzy itp.

 

Zapraszamy do Kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]