[Fotograf]FotoRut Marta Rutkowska

Województwo: lubuskie
Miasto: Sulechów
k. Skąpe, Babimost, Smardzewo, Kargowo, Zbąszynek, Wolsztyn, Zielona Góra
Kod pocztowy: 66-100
Adres: ---
Telefon: 696 258 742
Fax: ---
Strona www: www.fotorut.eu
Cena od: 1500zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
703

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • lubuskie

FotoRut Marta Rutkowska

Profesjonalna Fotografia Artystyczna - Twoja Fabryka Wspomnień, Cień Emocji i Nutka Przypomnienia. Jak bardzo chcesz zapoznać się z moją ofertą?

Niezmiernie miło mi, że chcielibyście podjąć ze mną współpracę. :-) Szczerze gratuluję Wam również podjęcia tak ważnej decyzji, jaką jest Ślub. Spróbujcie wyobrazić sobie fotoalbumu, w którym będą Wasze zdjęcia, którymi będziecie mogli się chwalić na rodzinnych spotkaniach rodzinie i znajomym, który zajmie zaszczytne miejsce na waszych półkach i będzie ozdobą Waszego domu, jak i strażnikiem Waszych wspomnień. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, jak bardzo interesuje Cię najlepsza fotografia ślubna, jak również obsługa na najwyższym poziomie, umożliwiająca liczne konsultacje dotyczące nie tylko fotografii, ale również całej oprawy weselnej?

Czy uświadomiliście już sobie, że z moją ofertą otrzymujecie również dostęp do szeroko pojętego organizera ślubnego?

Jeśli bierzecie Ślub Kościelny istotną może być dla Was informacją, że posiadam legitymację liturgiczną operatora, umożliwiającą fotografowanie podczas mszy świętej. Nie myślcie o tym, że inni fotografowie takiej legitymacji nie posiadają.

Dodatkowo dla każdej Pary oferuję gwarancję narzeczeńską. Polega ona na tym, że możecie (jeśli chcecie) wypróbować mnie podczas sesji narzeczeńskiej zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Taka sesja w ramach gwarancji narzeczeńskiej kosztuje tylko 250zł (do 20km od Sulechowa lub Oławy, każdy kolejny km to dodatkowa 1zł ;-)) - w ramach tej sesji otrzymujecie aż 10 zdjęć.
Jeśli chodzi o ofertę cenową, to staram się podejść do każdej pary indywidualnie. Jestem elastyczna. Jak bardzo podoba Ci się możliwość stworzenia swojej własnej oferty? A możecie chcecie po prostu skorzystać z moich propozycji?

Jak bardzo chciałbyś się ze mną spotkać przy kawie i obejrzeć portfolio? Nie nastawiajcie się na to, że na spotkaniu podpisujemy umowę :-) Spotkanie jest bezpłatne i traktujcie je tylko jako konsultacje.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]