[Fotograf]FotoArt Justyna i Artur

Województwo: lubuskie
Miasto: Świebodzin
k. Zielona Góra, Łagów, Lubrza, Brójce, Nietków, Międzyrzecz, Sulechów, Babimost, Torzym,
Kod pocztowy: 66-200
Adres: ---
Telefon: 669 268 230
Fax: ---
Strona www: info@fotoart.net.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1151

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • lubuskie

FotoArt Justyna i Artur

Aparat jest dla nas przedłużeniem oka i umysłu. Czasem widzi ostrzej niż my. Może dostrzec niewidzialne światło. Dzięki niemu widzimy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Pragniemy by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne.

 

Sprzęt - korzystając z naszych usług mogą liczyć Państwo na gwarancję jakości. Korzystamy z wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu marki Nikon. Zawsze dysponujemy rezerwowymi aparatami.

Obsługa - sesje wykonywane są przez dwóch fotografów, co gwarantuje uzyskanie niepowtarzalnych ujęć i pozwala uniknąć tak zwanych przegapionych sytuacji. Dzięki pracy dwóch fotografików możemy zarejestrować wydarzenia odbywające się w dwóch różnych miejscach (np. przygotowania Pana Młodego i Panny Młodej) Mają Państwo gwarancję, że Waszego zlecenia nie przekażemy osobom trzecim, uczniom, praktykantom etc.

Odbitki - laboratorium fotograficzne obsługujące naszą firmę należy do elitarnej sieci laboratoriów Fujifilm FDI. Owoc naszej pracy otrzymują Państwo między innymi w postaci ekskluzywnych albumów (ponad 60 wzorów) wypełnionych wysokiej jakości odbitkami wykonanymi na jednym z pięciu rodzajów wysokogatunkowego papieru foto (błyszczący, perłowy, jedwabisty, półmatowy i writable).

Certyfikat - posiadamy upoważnienia do fotografowania i filmowania celebracji liturgicznych (kurs liturgiczno - pastoralny dla operatorów sprzętu audiowizualnego).

Sesja próbna - w celu zapewnienia jak najlepszej współpracy oferujemy naszym zleceniodawcom bezpłatną sesję próbną. Pozwala ona zaaklimatyzować się Państwu w nowej być może sytuacji - w roli modela i modelki, a naszej ekipie odszukać Państwa najlepsze i najbardziej fotogeniczne strony.

Wspołpraca - dla komfortu i profesjonalnej obsługi naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z wykwalifikowanymi organizatorami uroczystości ślubnych i wesel.

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]