[Fotograf]Fabryka Obrazu Sebastian Siekański

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-638
Adres: ul. Piekoszowska 148
Telefon: 880 299 989
Fax: ---
Strona www: www.fabrykaobrazu.tv
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
3472

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • świętokrzyskie

Fabryka Obrazu Sebastian Siekański

Studio "Fabryka Obrazu" oferuje Państwu szeroki wachlarz usług w zakresie fotografii i filmu. W naszej pracy staramy się ciągle rozwijać po to, aby móc sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. Realizujemy filmy dokumentalne, niezależne, na potrzeby różnych instytucji. Podejmujemy się realizowania spotów reklamowych i filmów promocyjnych odpowiadających standardom telewizyjnym.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dbając o wysoki poziom naszych produkcji. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są w technice cyfrowej z wykorzystaniem najwyższych standardów.

 

Zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Film i fotografia to nasza pasja, dlatego praca ta sprawia nam ogromną radość.

 

Nasze studio specjalizuje się w realizacji reportaży ślubno-weselnych. Zapewniamy kompleksową obsługę fotograficzną i filmową dokumentującą przebieg Waszego ślubu począwszy od przygotowań w domu, poprzez zdjęcia i teledyski realizowane w plenerze, ceremonię zaślubin, aż po przyjęcie weselne. Ten najważniejszy dzień Waszego życia rejestrujemy dyskretnie aby nie zakłócać przebiegu uroczystości. Oferujemy realizację zlecenia na jedną, dwie lub więcej kamer w jakości Full HD.  Posiadamy zezwolenie Kurii na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.

 

Wyróżniają nas oryginalne pomysły i profesjonalizm poparte wieloletnim doświadczeniem.

 

Oferujemy Wam:

* Możliwość obejrzenia w Studiu próbek naszej pracy z uwzględnieniem wybranego przez Was kościoła i sali weselnej. Prezentacja taka służy bliższemu przyjemnemu zapoznaniu się z ofertą i nie zobowiązuje nikogo do dokonania wyboru na tym etapie.

* Rejestrację zdarzenia stabilizowaną kamerą (profesjonalne statywy, rig kamerowy, FlyCam).

* Jedną z najbardziej nowoczesnych form edycji wykonaną przez pełnoetatowego profesjonalnego montażystę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i oprogramowania.

* Szybkie terminy realizacji gotowego filmu nagranego na wysokiej jakości nośnikach Blueray, DVD z intuicyjnie rozdzielonymi chapterami, oprawionego w ekskluzywne etui.

* Realną wartość usługi.

* Indywidualnie dostosowany do Waszych potrzeb i gustów film wideo będący w czołówce pośród innych konkurentów w tej branży.

 

Wideo

Nasze produkcje są realizowane kamerami HD najwyższej jakości. Posiadamy profesjonalny sprzęt telewizyjny i filmowy, który pozwala nam na uzyskanie widowiskowych efektów, niemożliwych do osiągnięcia w amatorskich produkcjach. Nasze kamery oraz komputerowe stacje montażowe umożliwiają nam całkowicie bezstratny zapis i obróbkę materiału. Realizujemy nowatorskie filmy z zachowaniem kanonów sztuki operatorskiej. Spełniamy indywidualne pomysły i koncepcje naszych klientów, tworzymy klipy w różnych konwencjach .

 

Foto

Wykonujemy fotografię reportażową i kreacyjną. Aranżujemy i poszukujemy ciekawych planów zdjęciowych. Fotoreportaże wzbogacamy o sesje plenerowe. Opracowane materiały przekazujemy w eleganckich albumach oraz w postaci cyfrowej najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów . Posiadamy własne, dobrze wyposażone studio fotograficzne umożliwiające wykonanie wysokiej jakości zdjęć studyjnych.

 

Zapraszamy do sprawdzenia dostępności Waszego terminu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]