[Fotograf]Dwa Kadry - Marcin Opałka

Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
k. Nałeczów, Kraśnik, Biała Podlaska, Krasnystaw, Chełm, Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Świdnik, Lubartów, Parczew, Biłgoraj, Łuków, Janów Lubelski, Opole Lubelskie
Kod pocztowy: 20-001
Adres: ---
Telefon: 501 773 661
Fax: ---
Strona www: www.dwakadry.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
811

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • lubelskie

Dwa Kadry

Fotografia jest dla mnie pasja, uwielbiam spojrzeć na człowieka tak by zobaczyć jego wnętrze, uchwycić daną chwile i poczuć jej duszę. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z fotografią fotografując na samym początku drzewka, żuczki, ptaszki itd. nigdy nie sądziłem, że fotografowanie ludzi przerodzi się w dziedzinę która tak mocno poczuje gdzieś wewnątrz siebie. I tak robiąc portrety kolegom, koleżankom, rodzinie sięgnąłem po fotografie ślubną. Każdy ślub traktuje jak nowe wyzwanie i okazje aby pokazać się z najlepszej strony. Oczywiście zadowolenie Młodej Pary jest dla mnie priorytetem, dlatego staram się aby zdjęcia były różnorodne, unikam utartych schematów.

Realizując reportaż ślubny przybieram postawę uczestnika tych wydarzeń co pozwala na uchwycenie najważniejszych momentów w sposób naturalny oraz spontaniczny. Ważne jest aby obecność fotografa nie była stresująca dla Młodej Pary jak i dla gości.  To samo dotyczy sesji plenerowej to ma być przede wszystkim świetna zabawa, która upamiętniam na zdjęciach. Może nie każdy jest świadomy ,ale to naprawdę ciężka praca ale jednocześnie jest w tym coś fascynującego. Dzięki doświadczeniu jakie już do tej pory posiadam jestem w stanie zatrzymać na zdjęciach te niepowtarzalne chwile i emocje i pokazać je w sposób niezwykły – często bajkowy…

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]