[Fotograf]Artistic Zoom Dorota Rojek

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
k. Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Zgierz
Kod pocztowy: 91-051
Adres: Rybna 5
Telefon: 601 690 540
Fax: ---
Strona www: www.dorotarojek.pl
Cena od: 900zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
1480

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • łódzkie

Artistic Zoom Dorota Rojek

Inspiracją w fotografowaniu są dla mnie ludzie i ich emocje. Dzień ślubu niesie ze sobą wiele pozytywnych uczuć, emocji i wzruszeń. Dlatego chcę, aby Wasza Fotografia Ślubna była czymś niezwykłym pokazującym magię tych chwil.

Staram się uchwycić prawdziwe emocje towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu oraz najważniejsze momenty, których nie da się powtórzyć, aby zrobione przeze mnie zdjęcia stały się dla Was ponadczasową pamiątką przywołującą piękne wspomnienia.

 

Zapraszam do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Ania | 18 luty 2015
  • Ocena: 5
Jak to bywa czasami i przypadkowo można trafić na coś lub kogoś ciekawego w życiu..Tak było z naszym fotografem ślubnym...a raczej Panią fotograf. Więc tak, na początku 2013r. dostaliśmy telefon do Doroty od naszego zespołu (przypadkiem zapytałam), trochę sceptycznie ale..hm...pierwsze spotkanie i oczarowała nas, cudna, strasznie energetyczna kobieta a później już było tylko lepiej...fotki nas zachwyciły więc nawet się nie zastanawialiśmy.... Dzień ślubu,wiadomo stres, nerwy, brak czasu...Pani Dorota, ze spokojem, opanowaniem przewijała się między nami na przygotowaniach, podpowiadała w którym miejscu jak się zachować by efekt był najlepszy...ślub troszkę się martwiłam ponieważ jakby nie było fotografa...wesele wiadomo mignęło i znowu to przekonanie czy oby na pewno wszystko udało się uchwycić, rodziców, babcie nasze, radość najmniejszych weselników...Plener to jak wyprawa na dobrą wyprawę...był luz, było z energią, były i figle..i romantycznie...i tu już nic nie było przypadkiem, na każdym etapie był profesjonalizm i bystre oko, pewna ręka...a jaki na to dowód? Nasze ślubne fotki i ogromne emocje gdy je oglądamy..śmiejemy się i wzruszamy na przemian...a teraz? Teraz już nie przypadkowo przygotowujemy się do kolejnej sesji w zestawieniu 2+1;-). Więc polecamy gorąco Dorotę, to polecenie trzech serc;-). Ania
~Magda | 15 październik 2014
  • Ocena: 5
Współpraca z Dorotką to czysta przyjemność...a efekt jej pracy jest powalający...polecam w 100 %

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]