[Fotograf]Anmedio - zdjęcia i wideo ślubne

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
k. Konin, Kalisz, Gniezno, Gostyń, Oborniki, Śrem, Skoki, Szamotuły, Leszno, Września, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Rawicz, Ostrów Wielkopolski, Złotów, Środa Wielkopolska
Kod pocztowy: 60-101
Adres: ---
Telefon: 798 929 928
Fax: ---
Strona www: www.anmedio.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
178

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • wielkopolskie

Anmedio - zdjęcia i wideo ślubne

Fenomen fotografii ślubnej polega na niezwykle wyraźnym zachowaniu atmosfery pojedynczej chwili. To zdolność, której właściwie nie posiada nasz umysł, gdyż działa bardziej jak kamera. A dzień ślubu to całe mnóstwo wydarzeń, którym warto dokładniej przyjrzeć się jeszcze raz z perspektywy czasu. Bogactwo sytuacji i postaci to pasjonujący materiał do utrwalenia przez fotografa na zdjęciach ślubnych. Eleganckie stroje, makijaże, fryzury, emocje wypisane na twarzach - tym właśnie charakteryzują się zdjęcia ślubne. Rolą fotografa jest dostrzeżenie i utrwalenie tych wszystkich elementów. Fotografia ślubna wymaga więc nie tylko dobrego sprzętu, lecz również spostrzegawczości oraz wyczucia. Zapraszamy do współpracy Pary, planujące ślub w Poznaniu lub okolicach tego miasta.

Nie ma dwóch identycznych ślubów i wesel. Każda para jest inna, każde grono ślubnych gości bawi się na swój sposób, a klimat tych wydarzeń zawsze jest nieco odrębny. Stąd też tak istotne jest, aby przed uroczystościami doszło do rozmowy i poznania oczekiwań Młodej Pary. Dzięki temu wiemy, jak zaplanować ślubne filmowanie. Staramy się spełnić specjalne oczekiwania nowożeńców pod względem utrwalenia oraz opracowania wideo ze ślubu i wesela. Ponadto zawsze mamy na uwadze, że śluby i przyjęcia weselne mogą przynieść niezwykłe sytuacje, które także warte są uwiecznienia na wideo. Pracując przy filmowaniu zaślubin na terenie miasta Poznań oraz jego okolic, zyskaliśmy coś, co określa się intuicją zawodową. Dzięki niej przekazujemy Młodym Parom unikalną relację z najważniejszego dnia w ich życiu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]