[Fotograf]Akira Fotografia i Filmowanie

Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Bobolice
k. Kołobrzeg, Koszalin, Bytów, Szczecinek, Wałcz, Piła, Złotów
Kod pocztowy: 75-560
Adres: Sawickiej 7
Telefon: 662 504 166
Fax: ---
Strona www: akirafoto.pl
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
56

Galeria zdjęć

 

Oferta usług fotografa

Obszar działania:
  • zachodniopomorskie

Akira Fotografia i Filmowanie

Zajmujemy się fotografią i filmowaniem, lecz właściwie nasze zadanie polega na uwiecznieniu chwil, które w życiu są ulotne i niepowtarzalne. Staramy się, aby dzięki naszej pracy, mogli Państwo do tych momentów powracać poprzez oglądanie profesjonalnie wykonanych pełnych ciepła, nastroju zdjęć i filmów.

Wiele radości przynosi nam uczestniczenie w ważnych dla Państwa wydarzeniach. Zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę pełnią w naszym życiu pamiątki, dlatego też wkładamy wszelkie starania, aby zapamiętany obraz przeszłości wywoływał uśmiech i przywoływał piękne wspomnienia.

Głównie obsługujemy uroczystości typu ślub i wesele, oraz sesje fotograficzne plenerowe zarówno w dniu ślubu jak i innego dnia, ale polecamy się również na uroczystości typu: komunia, studniówka, chrzciny, jak również inne zlecenia firmowe i okolicznościowe indywidualne i grupowe.

Staramy się oscylować między wysokim poziomem usług oraz niskim poziomem cen i w miarę możliwości realizujemy zlecenia gdzie potrzeba do obsługi zarówno fotografa jak i kamerzysty.

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem firmy SONY oferując również możliwość realizowania filmów w formacie full HD, jesteśmy też otwarci na sugestie klientów i w miarę możliwości staramy się je realizować.

Zawodowo jako fotograf i kamerzysta działam piąty rok, lecz naturalnie doświadczenie w tej branży zdobywałem znacznie wcześniej.

Nasze usługi fotograficzne i filmowanie obejmują takie miejscowości jak: Koszalin, Kołobrzeg, Złotów, Szczecinek, Człuchów, Chojnice, Darłowo, Białogard, Biały Bór, Bobolice, Polanów, Tychowo, Wierzchowo,.Złocieniec, Piła, Bydgoszcz, (woj. zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie)

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnie wykonanych zdjęć i filmów myślę, że trafili Państwo pod dobry adres i zapraszam do oglądania galerii, w której znajdują się przykładowe zdjęcia ślubne, plenerowe, studniówkowe, komunijne i inne oraz próbki filmów ślubnych, weselnych i studniówkowych czołówek.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]