Zdjęcia ślubne z balonami

Zdjęcia ślubne z balonami

Pomysłów na dekoracje ślubne czy też sesje plenerowe jest pełno. Każda Para Młoda ma własną koncepcję upamiętnienia tego dnia.  Kiedyś ważnym, a często również jedynym elementem wystroju były balony, które później zaczęto kojarzyć zse staromodnymi, kiczowatymi, mało oryginalnymi przyjęciami. Jednak ostatnimi czasy moda na balonowe dekoracje powróciła.


Nowe, lepsze wydanie „balonowych sal” sprawia, że stają się one eleganckie. Kolorystyczne dopasowanie wszystkich elementów wraz z odpowiednio dobranymi balonami nadaje bajkowego klimatu.  Pasują niemal wszędzie, bo nie konkurują ani z wnętrzem drewnianego zajazdu, ani ze sklepieniem eleganckiego zamku.


Balonowa moda, tak jak każda moda, dynamicznie się zmienia.  Zwykłe, kolorowe baloniki poprzywiązywane gdzieniegdzie pod sufitem to już przeszłość.  Coraz modniejsze stają się efektowne figury i łuki balonowe zgrane kolorystycznie z dekoracją sali weselnej.


Zarówno kolorowe jak i pastelowe balony są wspaniałym dodatkiem fotografii ślubnych.  Fotograf na  ślub podczas sesji plenerowej ma do dyspozycji  małe kształtne balony, jak również  duże, metrowe balony, które w swojej prostocie i doskonałości tworzą niesamowity klimat, nieograniczony materiał do kreatywnych sesji fotograficznych.

Katalog Katalog Stron

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]