Wyjątkowy prezent na podziękowania dla rodziców

Wyjątkowy prezent na podziękowania dla rodziców

Ramki ze zdjęciami ślubnymi Państwa Młodych z uroczystości w kościele lub USC to wyjątkowy i nieczęsto spotykany prezent dla rodziców. Pamiątka powstaje już podczas wesela i właśnie na tym polega jej wyjątkowość, że w ramce są zdjęcia ślubne wykonane niemal przed chwilą.

Mało który fotograf ślubny ma w swojej ofercie taki atrakcyjny dodatek. My mamy i każda Młoda Para, która skorzysta z naszych usług może zrobić swoim rodzicom taką niespodziankę.
Ekskluzywna ramka z podwójnym passe-partout, do której wchodzą dwa zdjęcia Pary Młodej formacie 10 x 15 cm w doskonałej jakości fotograficznej. Mogą to być zarówno zdjęcia kolorowe, jak i czarno-białe.

Inna opcja jest taka, że po wyjściu z kościoła lub na początku wesela prosimy jednych i drugich rodziców do współnego zdjęcia z Para Młodą, nie mówiąc im oczywiście o niespodziance. Wówczas w jednej ramce dla jednych rodziców znajduje się ich zdjęcie z młodymi oraz zdjęcie młodych z kościoła. Dla drugich rodziców analogicznie.


Efekt WOW (najczęstsze pytanie: – kiedy wyście to zrobili?!!!), bardzo pozytywny efekt zaskoczenia potwierdzają tylko, że taki prezent to strzał w dziesiątkę. Łezka w oku mamy gwarantowan.

Z kolei dzięki nam, swoim gościom możecie podziękować za udział w weselu, wręczając im w eleganckiej kopercie np. zdjęcie grupowe lub zdjęcie Pary młodej z kościoła.

Materiały pochodzą ze strony www.zdjeciaslubne.com.pl

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]