Wizualne weselne wpadki

Wizualne weselne wpadki

Wizualne wpadki to dość częste zjawisko na ślubach i weselach. Szczególnie łatwo wychwytuje je wnikliwe oko aparatu fotograficznego . Dlatego dobry powinien  dysponować programem graficznym do obrabiania zdjęć.

Jakie mogą zdarzyć się wypadki? Na przykład makijaż, który zetrze się wokół ust panny młodej. Ani goście, ani fotograf  z pewnością tego nie zauważą. Najczęściej wyostrzenie obiektywu pokaże ten niewielki defekt na fotografii. Wówczas pozostaje tylko obróbka graficzna programem komputerowym, która wyrówna barwę pikseli. Wszak ślubne zdjęcia muszą być przecież idealne. Na sesjach plenerowych, bądź studyjnych zwykle zarówno makijaż, fryzura i stroje powinny być niemalże nienaganne. Czasami jednak przez przypadek wyleje się coś na biała sukienkę, albo w czasie ustawiania pozycji, widoczna na zdjęciu cześć garderoby zostanie pobrudzona, wtedy nie pozostaje nic innego jak usunięcie plamy za pomocą sprytnego programu graficznego.

Poniżej przedstawiamy kilka wizualnych gaf, których nie za tuszuje, nawet najbardziej skomplikowany program graficzny:)

  1. Drogie Panie! Zapamiętajcie raz na zawsze: DO ODKRYTYCH BUTÓW NIE ZAKŁADAMY RAJSTOP. Nawet najpiękniejsze buty bez palców (np. sandałki, pantofelki) będą wyglądać fatalnie przy rajstopach (choćby te były jedwabne, ze złota, obklejone diamentami). Rajstopy do odkrytych butów to brak stylu, klasy i poczucia estetyki.
  2. Białe rajstopy można założyć jedynie w wypadku, kiedy ma się mniej niż 10 lat. Jedynie.
  3. Foliowa reklamówka to nie to samo, co torebka wizytowa – nawet, jeśli ma napis „Gucci”, „Abercrombie” lub została kupiona od kurdyjskiej staruszki. Reklamówki nosimy tylko na zakupy.
  4. Jeśli nie umiesz się malować, to tego nie rób.
  5. Nie wkładaj butów na obcasie, jeśli nie potrafisz w nich chodzić.
  6. Ubierz się wygodnie – ciągłe poprawianie stroju wygląda nieelegancko.
  7. Miej wydepilowane nogi i pachy.
  8. Jeśli nie jesteś panną młodą, nie wkładaj białej sukienki.
  9. Lepiej w ogóle nie malować paznokci niż pomalować je niechlujnie.
  10. Wulgarny makijaż jest nie do przyjęcia.
Twoje linki - polski katalog stron - Fotografia

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]