Uważaj na nieuczciwych fotografów!

Uważaj na nieuczciwych fotografów!

Zbliża się sezon ślubny i niestety coraz więcej pojawia się nieuczciwych pseudofotografów, którzy chcą tylko zarobić na parze młodej.

Kiedy rośnie popyt zwiększa się też podaż! Z racji zbliżającego się sezonu ślubnego, radzimy rozważny dobór osoby, której powierzymy, stworzenie pamiątki z tego najważniejszego dnia w naszym życiu, Poniżej przedstawiamy kilka rad, które pomogą Parom Młodym ustrzec się przed pseudofotografami.

W ferworze przygotowań narzeczona para zapomina o kilku podstawowych sprawach, jak umowy, których zdarza im się nie podpisywać. Wiąże się to z nieodwracalnymi konsekwencjami. Np. fotografowie wykorzystują naiwność zakochanych - wliczają w koszt usługi, wcześniej nie uzgodnione dodatki.

Młoda para nie zdaje sobie bardzo często sprawy z kruczków jakie stosują fotografowie.

Cena za kompleksową usługę fotograficzną podczas ślubu waha się w granicach 1200 i więcej. Wszystko zależy od jakości i ilości zdjęć jakie zażyczy sobie młoda para. Warto jednak pamiętać, że w standardzie usługi wliczona jest obsługa podczas ceremonii kościelnej, uroczystość weselna, profesjonalnie wykonany album, płyta z fotografiami oraz zdjęcia plenerowe.

Powinniśmy sprawdzić także sprzęt jakim posługuje się fotograf. Przestarzały i zniszczony sprzęt równa się przecież kiepskim zdjęciom, a tego przede wszystkim chcielibyśmy uniknąć! Dodatkowo każda Para Młoda powinna zapoznać się z portfolio fotografa. Przede wszystkim musicie upewnić czy oby na pewno dane fotografie należą właśnie do danej osoby, aby potem nie spotkała nas bardzo estetycznie przykra niespodzianka.

W ocenie wiarygodności fotografa pomocne będą także wszelkiego rodzaju opinie innych, którzy już korzystali z jego usług. Mamy tutaj na myśli zdanie opinie rodziny i znajomych (jeżeli oczywiście korzystali z jego usług) oraz opinie w Internecie.

Powodzenia w szukaniu najlepszego fotografa na Wasze wesele!

Wielu sprawdzonych i utalentowanych fotografów znajdziecie na www.foto-video.Gdziewesele.pl

Katalog 4tx Katalog seo-zaplecze.eu

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]