Ślub rustykalny według PerfectLove

Ślub rustykalny według PerfectLove

Monika i Łukasz to fotografowie, którzy działają pod szyldem PerfectLove. Fuzja charakterów i różnych stylów pracy pozwoliły im na stworzenie zgranego duetu.

Dwa spojrzenia, dwie perspektywy, dwa miejsca, dwie pary czujnych oczu, dwie wrażliwości, nie pozwalają umknąć żadnej ważnej chwili.

 

Sfotografowali już wiele ślubów, jednak ich marzeniem była praca na ślubie w stylu rustykalnym. I udało się!
Paulina i Paweł zaprosili PerfectLove do uwiecznienia ich najważniejszego dnia.

 

Ślub Pauliny i Pawła był dopracowany w każdym szczególe. Młodzi od początku wiedzieli, czego oczekują od swojego ślubu i jak ma on wyglądać. Nie chcieli przystać na żadne kompromisy, pomimo, że ich ślub wymagał sporej organizacji i determinacji.

 

Zakochani zaprosili kameralne grono najbliższych do magicznego miejsca w Beskidzie Niskim - do Buczynowej Doliny. Miejsca, gdzie bardzo ciężko znaleźć zasięg telefoniczny, a wokół panuje cisza i spokój. Ślub stał się nie tylko uroczystością, ale także chwilą oddechu i wypoczynku dla gości. Cała ekipa przyjechała aż ze Śląska.
Za dekoracje odpowiadała ekipa Finezja z Gorlic. Ich wspaniałe kwiatowe kompozycje połączone z delikatnymi akcesoriami i drewnianymi gadżetami zachwycały. Swoje talenty do detali odkryła także Pani Młoda, szyjąc akcesoria stołowe i inne atrakcje.

 

Ceremonia odbyła się w pięknie przystrojonej altanie nieopodal domu, w którym odbyło się przyjęcie. Na weselu królowały domowe przetwory, słodkości i dania wykonane przez właścicieli Buczynowej Doliny.

 

PerfectLove towarzyszyli Młodym od samych przygotowań, aż po późne godziny nocne. Uchwycili wzruszenia i radości tego dnia. Zaraz przed zachodem słońca udali się z Pauliną i Pawłem kilkaset metrów w górę, aby wykonać minisesję plenerową z pięknym widokiem na okolice.

 

A po zmroku goście zapalili wszystkie lampiony i świece, co pozwoliło stworzyć nastrojowy klimat. W blasku świec powstały kolejne zdjęcia.

 

Ślub był perfekcyjny. Organizacja zajęła Młodym wiele miesięcy, musieli dopilnować wielu szczegółów, jednak nadal pozostali bardzo wyluzowani i w pełni cieszyli się swoim dniem.

 

Ślub w rustykalnym klimacie to marzenie wielu Par Młodych. Delikatne, naturalne dodatki, świeże kwiaty i drewniane elementy. Ślub Pauliny i Pawła to doskonały przykład na to, że warto czasem pójść swoją drogą, postawić wszystko na jedną kartę i zorganizować wesele według własnego gustu i poczucia estetyki.

 

PerfectLove uchwycili delikatność i subtelność tego dnia na swoich fotografiach.

 

Fotografia: PerfectLove www.perfectlove.pl
Ślub i przyjecie: Buczynowa Dolina www.buczynowadolina.com
Dekoracje: Finezja www.finezjagorlice.pl
Suknia i buty: Fulara&Żywczyk www.fularazywczyk.pl

 

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]