Sesja zdjęciowa nad morzem

Sesja zdjęciowa nad morzem

Morze, plaża i oczywiście słońce to jeden z ulubionych motywów przewodnich plenerowych sesji ślubnych. Wybór takiej scenerii stwarza wiele możliwości dla fotografa jak i Pary Młodej. Blask wody dodaje zdjęciom uroku, a plaża jest alternatywą zarówno dla romantycznych fotografii, jak i zdjęć pełnych młodzieńczej energii czy nawet ujęć ekstremalnych.


Fotograf ślubny może wykorzystywać taki krajobraz na wiele sposobów – dzięki temu - każda sesja zdjęciowa będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.  Młodzi mogą biec brzegiem morza, zanurzać się w wodzie, spacerować po molo, czy patrzeć na zachód słońca.


Niezwykłą scenerię tworzą chmury, woda, piasek, stare łodzie, zachód słońca, a nawet drewniany pomost. Zdjęcia nie muszą być stylizowane, piękno leży w naturze.  Im prostsze rozwiązania, tym lepszy efekt końcowy.  Można również wykorzystać gadżety bądź rekwizyty, np. łodzie, koła ratunkowe, deski do surfingu, sprzęt do nurkowania czy kieliszki z szampanem.


Nieprzewidywalność pogody sprawia, że robiąc zdjęcia w tym samym miejscu, za każdym razem efekt będzie inny, niepowtarzalny. Fotograf na wesele zmuszony jest do poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Każda para jest inna i wymaga innego podejścia, innego spojrzenia i do tego  dochodzi zróżnicowana pogoda.

 

 

Baza firm i przedsiębiorstw


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]