Pierwsza, polska książka ślubna Bridelle STYLE już wkrótce w Polsce i na świecie!

Pierwsza, polska książka ślubna Bridelle STYLE już wkrótce w Polsce i na świecie!
Książka BRIDELLE STYLE to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style - Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za aranżacje, scenografie i florystykę wszystkich realizacji odpowiedzialna była Anna Matuszewska.
Ogromna, 330-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych - jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce.
Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe.
Książka BRIDELLE STYLE łączyć będzie piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany.
Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała!

Będziecie mogli wygrać egzemplarz książki w konkursie, który wkrótce ogłosimy na naszej stronie! 

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]