Nowy trend - teledysk ślubny!

Nowy trend - teledysk ślubny!

Teledysk ślubny nie musi być tylko skrótem filmu ślubnego. Może przypominać klip muzyczny, i tak samo jak artystyczna sesja fotograficzna może być nakręcony według indywidualnie przygotowanego scenariusza. Taki klip nazywamy muzycznym teledyskiem ślubnym. Tylko nieliczne firmy z branży oferują coś tak oryginalnego.

Muzyczny teledysk ślubny powstaje po to, żeby mieć fajną pamiątkę, którą będzie można pokazywać rodzinie, znajomym, a potem dzieciom i wnukom. Pamiątkę nietuzinkową i odjechaną, ponieważ o ile wiele par decyduje się na artystyczne sesje zdjęciowe, o tyle nieliczni klienci decydują się na zagranie we własnym teledysku muzycznym. Wystarczy jednak się przełamać aby przekonać się, że wspólna praca na planie zdjęciowym jest niesamowitą przygodą i zabawą ograniczoną tylko naszą wyobraźnią.

Pary Młode, wybierając oprawę swojego ślubu, potrafią rezygnować z filmu tłumacząc, że nie mają ochoty zamęczać siebie i rodziny kilkugodzinnym nudnym filmem. Nie ma co zaprzeczać, że pokutuje tu charakter filmów ślubnych sprzed kilku i kilkunastu lat. Jednak obecnie można zaobserwować nową jakość filmów ślubnych, którą reprezentuje coraz większa ilość usługodawców. Film nie trwa już 3-5 godzin. Coraz rzadziej oglądamy długie dialogi gości, czy cały moment składania życzeń ze staromodnym podkładem muzycznym.

Krócej, ale intensywniej. Teraz królują filmy, które są skrótem tego wspaniałego dnia. Montaż i aktualne trendy pozwalają na zawarcie wszystkich najważniejszych emocji i chwil w krótkim czasie. Nie jest to suchy materiał pokazujący poszczególnie po sobie następujące wydarzenia, ale historia, która wraz z dobrze dobranym podkładem muzycznym tworzy jedną spójną całość.

Teledyski ślubne. Bardzo popularne są także kilkuminutowe klipy, które zawierają krótkie, dynamiczne ujęcia, tzw. „przebłyski” z dnia ślubu i wesela. Taki klip często jest wykorzystywany jako prezent – podziękowanie dla gości.

Nie oszukujmy się, praktycznie każdy miał już dość typowych filmów ślubnych robionych na tą samą nutę! Przewidywalne jak to, że zimą pada śnieg, nudne jak kilku godzinny wykład profesora filozofii, długie jak Sienkiewiczowska trylogia. Z biegiem czasu, na rynek weszła „świeża krew” z polotem, pasją i talentem. Filmowanie ślubów i wesel przeżyło renesans. Największym hitem dla wszystkich okazały się teledyski ślubne.

Katalog dodaj firmę

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]