Niezwykła pamiątka ślubu i wesela- nowa jakość wideofilmowania

Niezwykła pamiątka ślubu i wesela- nowa jakość wideofilmowania
Erę kaset VHS z ośmiogodzinnym filmem z wesela mamy już dawno za sobą. Okazuje się, że także płyty DVD powoli odchodzą do lamusa. Coraz więcej firm oferuje innowacyjne, nowoczesne filmy najlepszej jakości, nagrywane w wersji HD na płytach blu-ray.
Rejestracja audio i wideo
Profesjonalny sprzęt, w połączeniu z wiedzą na temat materiału audio-wideo
i doświadczeniem pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazu. Do rejestracji używany jest  profesjonalny sprzęt, wzbogacany o coraz to nowsze technologie. Realizacja wizji odbywa się już na wysokiej klasy mikserach HD, co pozwala nie tylko miksować obraz z wielu kamer, ale również dodawać w czasie rzeczywistym animacje, grafikę oraz plansze informacyjne.Istotną sprawą jest także jakość nagrywanego dźwięku. Najnowsze technologie pozwalają na rejestrację ścieżki audio niezależnie od materiału wideo.
Videofilmowanie więcej niż jedną kamerą
To nowatorski system kinowy, korzystający z przemienności różnorodnych ujęć.
Filowanie dwiema kamerami najlepiej sprawdza się na weselach w których uczestniczy od 100 do 150 osób. Firm idą jednak dalej i oferują filmowanie trzema, a nawet czterema kamerami- jest to najlepszy sposób na film z wesela, w którym uczestniczy wielu gości. Technika ta pozwala na swobodne filmowanie bardzo szczegółowych momentów przyjęcia. Oprócz kamer firmy oferują także specjalny ekran kamerowy, który, zainstalowany przy suficie, filmuje osoby bawiące się na przyjęciu płynnymi ruchami nad ich głowami.
Czołówki i teledyski
Nagrywanie scen, przedstawiających pierwszą randkę, spotkanie, czy ważny moment,
służących jako wstęp do filmu ze ślubu i wesela jest standardem, jednak tutaj także wraz
z pojawianiem się nowych technologii zaszły pewne innowacje. Coraz częściej za czołówkę służą bowiem materiały nagrywane podczas plenerowej sesji fotograficznej Młodej Pary.
Nowością są także montowane z ujęć sesji plenerowej, ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego kilkuminutowe teledyski.
Ceny
Niestety wraz z pojawieniem się wysokiej klasy sprzętu, nowych technik montażu dźwięku
i obrazu, znacznie podniosły się również ceny wideofilmowania. Zatrudnienie profesjonalisty, gwarantującego wykonanie najwyższej jakości filmu to koszt od 4000zł do 8000zł.
Darmowy katalog SEO Katalog Stron oQQ Katalog stron - Fotografia

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]