Makijaż ślubny... Pana Młodego!

Makijaż ślubny... Pana Młodego!

Czy makijaż ślubny zarezerwowany jest jedynie dla Panny Młodej? Wydawałoby się, że odpowiedź jest prosta i twierdząca, ponieważ malowanie się do ślubu wielu mężczyzn uznaje za niedorzeczne. Pytają po co i dziwią się, że w ogóle pomysł został wypowiedziany na głos. W końcu makijaż to domena kobiet. Nic jednak bardziej mylnego.


Coraz więcej Panów Młodych decyduje się taki krok. Część z nich chce tego sama, głównie po to, by dobrze wyglądać na zdjęciach, inni bywają przymuszeni przez przyszłe żony. Ale nieważne są powody męskiego makijażu, najważniejsze, by Pan Młody w dniu ślubu wyglądał naturalnie i czuł się sobą.


Od razu uspokajamy. Makijaż Pana Młodego nie ma nic wspólnego z pełnym make-up'em, jaki wykonuje się Pannom Młodym.  Idealny makijaż ślubny dla mężczyzn, w tym przypadku makijaż Pana Młodego, powinien być niewidoczny.


Celem wykonania makijażu ślubnego Pana Młodego jest:

  • ukrycie niedoskonałości skóry – wyprysków, blizn, cieni pod oczami;
  • wyrównanie kolorytu skóry – sinych cieni od oczami, zaczerwienionych uszu;
  • zmatowienie skóry – zmniejszenie efektu „błyszczenia się”;
  • nawilżenie i wygładzenie spierzchniętych ust.


Wszystko po to, aby Pan Młody jak najkorzystniej prezentował się nie tylko w trakcie ceremonii ślubnej i wesela, ale również na filmie ze ślubu i na zdjęciach ślubnych, które są pamiątką na całe życie. Aby osiągnąć taki efekt należy użyć kosmetyków dobrej jakości, wodoodpornych: transparentnych pudrów, korektorów w kilku odcieniach, nawilżającego balsamu do ust.


Warto pamiętać, aby zachowywać umiar podczas wykonywania makijażu ślubnego u mężczyzny. Kosmetyków używamy z wyczuciem, aby nie osiągnąć cyrkowego rezultatu, a Pan Młody przez cały dzień nie czuł się niekomfortowo. Idealny makijaż ślubny mężczyzn powinien być niewidoczny, a jednocześnie w korzystny sposób poprawiający wygląd Pana Młodego.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]