„Kochani, będziemy mieli dziecko” – cel wart wsparcia na ślubie.

„Kochani, będziemy mieli dziecko” – cel wart wsparcia na ślubie.

„Skąd biorą się dzieci?” – odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć niejedną parę młodą. Otóż wiadomo, że nie ma co polegać na bocianach i kapuście – dzieci biorą się bowiem z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jeśli więc para młoda chciałaby wesprzeć na swoim ślubie bocianie gniazda lub zadbane poletka, może jednak lepiej wybrać AKADEMIĘ!

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest projektem Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora SZLACHETNEJ PACZKI.

 

Do AKADEMII trafiają dzieci w trudnej sytuacji szkolnej i życiowej, które nie wierzą w siebie i boją się myśleć o swojej przyszłości. W AKADEMII dzieci uczestniczą w całorocznych zajęciach, podczas których mają szansę odkryć swój potencjał i nauczyć się planować przyszłość. Każde dziecko w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI otrzymuje swojego indywidualnego, profesjonalnie wyszkolonego tutora – wolontariusza, który wspiera je edukacyjnie i duchowo. Ponadto dzieci AKADEMII biorą udział w przygotowanych specjalnie dla nich uroczystościach, jak Inauguracja Roku czy Dzień Dziecka.

 

Jeśli para młoda decyduje się wesprzeć na ślubie konkretne dziecko z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, otrzymuje od organizatora projektu atrakcyjne wizytówki, które można włożyć do zaproszeń. Na wizytówkach goście weselni znajdą podstawowe informacje o AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Oprócz wizytówek Para otrzymuje również pięknie zaprojektowaną puszkę, do której można zbierać pieniądze na AKADEMIĘ. Po ślubie i weselu para młoda przekazuje zebrane środki organizatorom projektu. 

 

Od tego momentu małżonkowie otrzymują informacje o osiągnięciach dziecka, którego są opiekunami przez cały rok trwania zajęć w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki temu mają już pewność, że ich dziecko nie wzięło się z gniazda na kominie ani z przydomowego ogródka.

 

Zgłoś się: naszedziecko@wiosna.org.pl
www.bedziemymielidziecko.pl

Katalog Stron Internetowych Darmowykatalog stron

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]