Dobry fotograf podstawą pamiątki na całe życie

Dobry fotograf podstawą pamiątki na całe życie

Dzień ślubu tak precyzyjnie przygotowywany przez Pary Młode mija zanim zdążą oni powiedzieć „blueberry pie”.[1] Sposobem na uwiecznienie tych magicznych chwil - jest wybór zdolnego fotografa.

 

Zanim rozpoczniecie poszukiwania warto przejrzeć ślubne zdjęcia rodziny i znajomych – nie od dziś wiadomo jest, że „poczta pantoflowa” to najlepszy sposób na odnalezienie dobrego specjalisty. Jeżeli jednak, nie znajdziecie tego czego szukaliście, warto jest odrobinę posurfować po Internecie. Portale, a w szczególności portal www.gdziewesele.pl , obfituje w ogłoszenia znakomitych fotografów ze wszystkich województw!  

 

Gdy już „Pan od zdjęć” zostanie wybrany, warto jest pomyśleć nad stylem naszych ślubnych fotografii. Wszystko zależy od waszych preferencji. Wolicie klasyczne ujęcia, a może bardziej swobodne?  Ostatnio wśród nowożeńców panuje moda na retro. Przepiękne sepie czy też czarno – białe fotografie, z pewnością dodadzą uroku fotorelacji z waszego ślubu i wesela.

Koszt wynajęcia dobrego fotografa waha się miedzy 1 500, a nawet 3 000 tys. zł, aczkolwiek czym jest taka suma w porównaniu do cudownej pamiątki, która zawsze będzie wywoływać łzy wzruszenia.

 

Jeżeli nie przewidujemy, aż  tak dużego wydatku na ślubne zdjęcia, zawsze o pomoc możemy poprosić znajomych i rodzinę. Z tym, z kolei, radzę szczególnie uważać.  Ja osobiście do dziś płaczę ze śmiechu, gdy przypomina mi się film ze ślubu rodziców mojej przyjaciółki – nakręcony – UWAGA – do góry nogami. Po prostu wujek – samozwańczy kamerzysta – amator, przesadził z napojami wyskokowymi i popełnił ten, jakże zresztą wiekopomny film.

 

Udanych fotograficznych wyborów życzy redakcja GdzieWesele.pl

 

 

 [1] Cytat pochodzi z filmu „Pulp Fiction” 1994r., reż. Quentin Tarantino : „Wrócę zanim zdążysz powiedzieć blueberry pie”

Katalog stron internetowych - Primaweb.pl Katalog seo-light.eu

« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]