Bieg w sukniach ślubnych II! Polskie celebrytki na mecie!

Bieg w sukniach ślubnych II! Polskie celebrytki na mecie!

W niedziele 13 września na warszawskiej Agrykoli odbyła się druga edycja wyjątkowego wydarzenia - „Bieg w Sukniach Ślubnych”, w którym każda kobieta na chwilę mogła stać się panną młodą.


Jest to jednak bieg nie typowy, bo w sukniach ślubnych! Kreacje zostały przygotowane przez ulubiona projektantkę gwiazd - Violę Piekut. Można było zobaczyć wszystkie fasony ślubnych sukienek i wiele znanych celebrytek.


W biegu wzięły udział m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Ewa Mielnicka, Anna Oberc, Klaudia Halejcio, Marta Wierzbicka, Joanna Jabłczyńska, Monika Mrozowska, Aneta Todorczuk Perchuć, Paulina Holtz, Joanna Moro, Anna Kerth, Ewa Złotowska.
Rozgrzewkę poprowadziła Joasia Jabłczyńska, a wszyscy którzy zdecydowali się wziąć udział w biegu mogli raczyć się koncertem Grzegorza Chyżego. Imprezę poprowadził Stefano Terazzino, którego możemy podziwiać jako prowadzącego w programie "Salon sukien ślubnych".


W Biegu Sukni Ślubnych nie liczą się umiejętności sportowe czy wiek, a chęć pomagania. Fundusze zebrane podczas tej imprezy przekazane zostały dla jednej z podopiecznych fundacji Anny Dymnej - Ani Krupie, która urodziła się bez rąk i zmaga się z problemami finansowymi. Na szczęście gwiazdy pomogły zebrać odpowiednią ilość funduszy.

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]